Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haldoklik a kiscicam! Mit...

Haldoklik a kiscicam! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Harom hete szuletett ket kiscica, tegnap ota az anyjuk nem hagyja szopni oket, mert valoszinuleg be vannak gyulladva a tejmirigyei. Probalom etetgetni oket kecsketejjel, az egyik ette is valamennyire, de a masik nem, es elpusztult. :( De ma mar amelyik megmaradt sem akar enni es egyre rosszabbul van, nem tud menni, le van gyengulve, furcsan veszi a levegot... Es ket oraja varom az allatorvost, de nem jon...es felhivni se tudom... Kerlek adjatok valami tanacsot mit csinaljak?? Nem birom mar nezni hogy szenved :(((

2016. aug. 13. 09:17
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Koszi mindenki!!! Amugy foglalkozik meg vele az anyja mert sokszor odamegy, nyalogatja, csak nem marad ott mellette,de kiprobalom

Mostmar evett azert valamennyit, remelem eletben marad :(

2016. aug. 13. 10:03
 12/43 anonim ***** válasza:
A cicák valószínűleg életképtelenek vagy betegek, ezt érzi az anyjuk, és nem eteti őket. Valószínűleg a másik is el fog pusztulni :(
2016. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mit mondott az állatorvos! Várjuk a fejleményeket!
2016. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

De en etetem! Igy van esely ra hogy megmaradjon?

Persze majd irok.. Ha hajlando lenne kijonni.. Mert fel 8ra igerte....

Egyebkent az miert van hogy a szekreny mogott talaltam meg reggel a kiscicat es most is allandoan el akarja vinni az anyja?

2016. aug. 13. 10:17
 15/43 anonim ***** válasza:
Nincs ismerősöd, vagy szomszéd, akinek nemrég fialt cicája van? Az lehet dajkacica a kicsiknek. Nem tudom, hová valósi vagy, de helyi állatmentő alapítványok, egyesületek kerítenek dajkacicát.
2016. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Koszonom!!

Amugy Lehet, hogy nem csak ez a baj... Mert ez mar nem az elso, hogy meghalnak a kiscicai, mar 4bol ez a harmadik, hogy meghalnak a kiscicak :(

2016. aug. 13. 10:25
 17/43 anonim ***** válasza:
Akkor ivartalaníttassátok.
2016. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Igen, az lesz.

Jajj istenem most meg kakilni akar, de nem jon ko neki teljesen, nincs ereje hozza.. Lehet hulye kerdes de nem tudok neki segiteni valahogy? Itt szenved...:(

2016. aug. 13. 10:38
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi? Masszírozni kell a hasát, hogy a bélmozgása rendben legyen. Óvatosan, finoman.
2016. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Megmondod, hol laksz? (város) Próbálok keríteni neked egy dajkacicát.
2016. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!