Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olyan jó minőségű nedves...

Olyan jó minőségű nedves tápot keresek a macskámnak, aminek magas a hústartalma, tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés
Ezek a szupermarketben kapható whiskas, friskies, kitekat stb kajákat ne írjátok kérlek, nagyon sok rosszat olvasok és hallok róluk. Tényleg csak a jó minőségű, egészséges kajákra vagyok kíváncsi. A nyers etetést én nem erőltetném, és a csak minőségi száraz tápos etetést sem, az én cicámnak mindenképpen szüksége van nedves eledelre is, igényli minden nap.

2016. szept. 21. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Real nature, Applaws, Schesir, Miamor, Animonda
2016. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Real nature, select gold, hill's
2016. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Maxitabi ***** válasza:

Feringa, mac's, schesir, porta 21,terra faelis, leonardo, grau,schmusy

de jó még: a brit care tasakosai, az aldi shah konzervje is, a bozita stb..

2016. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Premiere
2016. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, h belekerdezek, de mi a baj ezekkel a sima macskakajakkal konkretan? Nekem sem szimpi az osszeteteluk, bar en nem ertek hozza.
2016. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ízesített szója + zselé. Tehát nincs benne hús (ami egy ragadozó főtápláléka) a zselé gondolom érthető: nulla a tápértéke, miért is fizetnél érte? Röviden-tömören nagyon mű, rossz minőségű.
2016. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi!
2016. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen így van, 4% hústartalmuk van, és az is valami gagyibb fajta, fel van vizesítve az egész. A jobb minőségűben meg mondjuk 80-90% hús van, vitaminok és ásványi anyagok.
2016. szept. 26. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!