Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kerti cicak gazdaihoz lenne...

Kerti cicak gazdaihoz lenne par kerdesem. (? )

Figyelt kérdés
Kint is egesz nap van kaja a talkajaban? Nekunk a zold legyek donganak korulotte es be is kopik. Ti hogy csinaljatok? Es mas macskak nem esznek bele az o kajajaba? A mienk az almot kint nem hasznalja. Ez baj? Hogy lehetne visszaszoktatni ra? (Bent a hazban ugyesen hasznalta. )

2016. szept. 27. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Amíg volt macskám, enni mindig bent adtunk neki. Kint pedig fogott egeret.
2016. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nekem úgy van kinti cicám, hogy egy kóbor cica a kertembe szokott pihenni. Megsajnáltam és azóta adok enni neki.

Én mindig reggel kirakom a tálat a kajával, és mielőtt indulnék dolgozni, a tálat behozom. Mindig megeszi az összes kaját, így nem kell kidobnom semmit. Ha otthon vagyok akkor is így csinálom. Olyan 10 perc után ránézek, hogy eszik-e még vagy sem. Ha nem akkor behozom a tálat. Nem hagyom kint a legyek miatt.

A kinti cica esetében nem foglalkozom az alommal, nekem már az is öröm, hogy nem a kertemben végzi a dolgát, hanem elmegy máshová. A benti cicámat nem engedem ki.

2016. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs kaja a táljában, napi kétszer-háromszor kap enni, amennyit egyszerre megeszik. A kutya amúgy is megeszi a maradékot, ha hagy.

Míg nem volt kutya, jöttek a kóbor macskák is és elették volna előle, ha nem állok ott mellette, míg eszik. Most már ilyen gondom nincsen.

Almot kint nem használok, csak lakásban.

2016. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi :) Mikor bent lakott, egesz nap volt a talkajaban ennivalo es rajarogatott. Szarazeledel meg viz lehet azert kint neki, vagy azt is jobb csak napi parszor kirakni?
2016. szept. 27. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Víz mindenképpen legyen. Ha nem járnak oda más macskák, akkor tehetsz ki szárazat is.
2016. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Friss víz mindig legyen neki kint a száraztáp is jó ha van kint neki mindig és rà tud jàrni mikor megéhezik. Napi kétszer meg viszel ki neki a talkàjàba enni a cicusnak.
2016. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szuper, koszi a valaszokat :)
2016. szept. 27. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig annyit adj, ami egyszerre elfogy. Kinti macska egyébként se a tálját lesse, hanem az egereket. Az almot meg minek használná kint?
2016. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!