Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány cicámat ivartalanítottam,...

Lány cicámat ivartalanítottam, a doki azt mondta 10 nap múlva szedjem ki a varratot. Nem tudom, hogyan kezdjek hozzá, mivel és hogyan szedhetném ki biztonságosan?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem szedném ki.Nem értettél valamit félre? Vidd vissza és majd ők kiszedik.Különben is nem árt egy kontroll vizsgálat. Jobbulást a cicának!
2016. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

10 nap múlva kell kiszedni a varratot.Az orvos szedi ki,neked csak vissza kell vinned a macskát.

Félreértetted.

2016. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos,nem értettem félre,tisztán emlékszem,hogy amikor kérdeztem,hogy vigyem vissza varratszedésre,akkor legyintett egyet és azt mondta,azt már én is ki tudom szedni.

Köszönöm a válaszokat,visszaviszem a dokihoz.

2016. okt. 4. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még olyat hogy a gazdi szedje ki...
2016. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyám, micsoda orvos lehet :(
2016. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza varratszedésre, aztán széles ívben kerüld ezután.
2016. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza varratszedésre, de van ilyen egyébként, én màr nem egyszer szedtem varratot mert nekem is ezt mondta a doki. A csomok alatt kell elvàgni ennyi...nem atomfizika, de a kontroll miatt tényleg jobb vissza vinni..én nem vittem vissza mert le kontrolloztam a sebe gyönyörü szép volt, a szomszéd cicàjànak is én voltam a kontroll és a varratszedő..mind jol vannak...de nem ez a természetes szóval vidd vissza!!!
2016. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok. Azt még hozzà teszem, hogy te azért is vidd vissza mert neked semmit nem mondott a doki csak, hogy 10 nap mulva szedd ki. Az én dokim 1.felajànlotta, ha nem merem akkor vigyem vissza 2.ha gyulladt stb iràny vissza 3. Több féle varràsi teknika létezik. Tehàt ő mindenről felvilàgosított és el mondta, hogy hogyan szedjem ki, miutàn gyönyörű volt a seb és kb2 perc alatt sikeresen le vàgdostam így feleslegesnek tartottam vissza vinni, hogy ő is nézegesse a gyönyörü hasàt, de mivel neked semmit nem mondott fel se ajànlotta ha félsz vidd vissza nyugodtan így nyilvàn vidd vissza. Bunkó dokitok van
2016. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szépen ovatosan kilehet szedni, de jobb vissza vinni kontrolra ezért nem szoktak pénzt kérni
2016. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!