Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kisnyugdijas vagyok befogadtam...

Kisnyugdijas vagyok befogadtam egy kobor kiscicat kb. fél éves. Mivel etessem?

Figyelt kérdés
Itt bent melegszik most is a pàra. Adtam neki parizert azt ette szépen de melyik közértbe van a legjobb kaja neki? Lidlbe a chosida jo? Mit szeretnek a legjobb? Ami jo is es okcso? De nem szin hus? Azzal mar en nem bajlodok.

2016. okt. 11. 22:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
13%
Ami megmarad az ebédedből, és adj neki tejet. Nem kell feltétlenül drága cicakaja neki.
2016. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%
nem szabad neki tejet adni!!! megy tole a hasuk. konzervet arulnak mar egesz jo arban, meg erdemes szaraztappal is probalkozni, m az jobban megeri. en szoktam az enyemnek whiskas dental jutalom falatot is venni, mert jo a fogakra. lehet maradekot is adni neki, de minden felehez hozza kell szokatni, mert nagyon tudnak valogatni!
2016. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
35%
Ne adj neki tejet, sok cica laktózérzékeny, pláne a kölykök. Jó minőségű tápokat keress: Brit Premium Cat, Royal Canin, Happy Cat, Acana stb. Amit NE vegyél: Friskies, Whiskas, Darling. Ezek tele vannak aromával. Érdemes lenne egy állatboltot felkeresni pl Fressnapf. Ott tudsz majd válogatni a tápok között. :)
2016. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszotokat, de akkor most adjak tejet? Vagy ne? Vizet adtam eddig.
2016. okt. 11. 23:18
 5/42 A kérdező kommentje:
Jo akkor tejet nem adok.és dràgàk ezek a fresnaofos dolgok?
2016. okt. 11. 23:21
 6/42 A kérdező kommentje:
A cba mellet van fresnapf de még nem jàrtam bent.szoval akkor oda megyek holnap olyan szep ez a macska.félénk még de aranyos.egy teleprol hoztam mert ott sok sok van arvàn.ő oda bujt a làbomhoz nem birtam ellenalni neki.
2016. okt. 11. 23:33
 7/42 A kérdező kommentje:
Férfi létemre öreg fejjel.ez màr a lehülyülés:)
2016. okt. 11. 23:35
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, kérdező! :) Több ilyen emberre lenne szükség!
2016. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves töled kedves! Jól esik!
2016. okt. 11. 23:50
 10/42 anonim ***** válasza:
45%

" Brit Premium Cat, Royal Canin, Happy Cat, Acana stb"


ezek a tápok mind elég drágák, és felesleges is.

Nekem díjnyertes cicám van, és az olcsó Felix kajákat szereti.

Adhatsz neki házi ételt is. Semmi baja nem lesz a cicádnak.

A tejet tényleg nem bírják, de isszák mert szeretik. Én adok a cicámnak de laktózmentes tejet. Auchantól kezdve a tescoig mindenhol kapható.

2016. okt. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!