Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kisnyugdijas vagyok befogadtam...

Kisnyugdijas vagyok befogadtam egy kobor kiscicat kb. fél éves. Mivel etessem?

Figyelt kérdés
Itt bent melegszik most is a pàra. Adtam neki parizert azt ette szépen de melyik közértbe van a legjobb kaja neki? Lidlbe a chosida jo? Mit szeretnek a legjobb? Ami jo is es okcso? De nem szin hus? Azzal mar en nem bajlodok.

2016. okt. 11. 22:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
6%
gondolom akik ezeket a kajákat ajánlják maguknak is mindennap prémium kajákat vesznek... napi 10-20 ezer foritnért.... barmok...
2016. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
49%
Örülök, hogy ennyi hozzá nem értő jár ide... a Brit Premium Cat egy árban van a Whiskas és társaival, mégis fényévekkel jobb. Én is ezzel etetek, egy átlagos 4 kilós cica 1-1,5kg tápot eszik havonta, ez 1000-1500Ft. Nekem senki ne mondja, hogy ez baromira megterhelő lenne. (Kedves kérdező! Nagyon szép gesztus, hogy befogadtad és sok sikert hozzá. :) Ha jót szeretnél a cicának, állatboltokban keresgélj, ott találhatsz jó tápokat. Én is ilyen Whiskas, Friskies és hasonlókkal kezdtem, de nem volt jó nekik: hullott a szőrük, büdös volt a szájuk és hatalmas adagokat kakiltak. Mióta váltottam, azóta ezek a problémák nincsenek jelen.)
2016. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a vàlaszàt! Nagyon kedvesek vagytok! Az almot màr tegnap megoldottam egy széles műanyag lavorba raktam neki földet és megkapirgàltam a kis mancsàval és szerencsémre tetszik neki szépen okosan ott végezte dolgàt! Nagyon okos cica. Az ivartalanitast segiti a fiam. Hat azt nem tudom milyem oltasok kellenek? Majd biztos modja az orvos. Vettem végül macska magot friskist.volt olcsob is de most had örüljön.izlik neki nagyon. Meg happy nevü konzervet 110 ft. Hàt szépen habzsol a kis dràga! A cipő fuzomet vadàsztatom vele. Akkoràkat ugrik. Egy angyal!
2016. okt. 12. 09:27
 24/42 A kérdező kommentje:
Jaj elöttem szolo én meg azt hittem jot tesz neki a fiskis màr megvettem.jaj ki hullik töle a szöre? Azérz ezt még megeheti? Mig elfogy?
2016. okt. 12. 09:32
 25/42 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy nem annyira értek még a cicàkhoz de sajnos az elhunyt nejem nem szerette a cicàkat így hàt nem volt.
2016. okt. 12. 09:36
 26/42 anonim ***** válasza:
Semmi gond kérdező, nem úgy értettem, nyugodtan megeheti. Úgy értettem, hogy a lakás tele volt szőrrel, mintha állandóan vedlene, nem kopaszodik meg. :) A 45%-os válaszolóra meg ne hallgass, látszik hogy hülye, azt se tudja miről beszél... (nem beltenyésztett a macskám... majd talán máskor összejön :D)
2016. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
A zárójeles rész a 45%-osnak szólt, csak törölték a válaszát.
2016. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
mióta élek (30 éve) van macskája nagymuteréknek, jó ideig a maradékot ették és mindig egészséges szép macskái voltak...
2016. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Szerintem macskától függ mi jó nekik. Tapasztald ki mitől van és mitől nincs baja. Nekünk az olcsó kajától mint whiskas hányt tőle folyton a frieskistől tehát amiben van gabona meg oltári büdöset fingik és több szőre hullik. Itt csak mindenki leírja nekik mi vált be. Van akinek jó az olcsó kaja is és van akinek nem. Próbálj ki többet mi válik be a legjobban.
2016. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Üdv.:) Időnként szeretik a kicsírázott búzát is /fűnek növesztve/ rágni:) -kb 350 ft az állatbolta, macskafű néven..-, a kajákról már elmondtak mindent. Viszont egy állatorvost tudnék ajánlani, féreghajtás miatt nem ártana lehet-kutyusomnak hatszáz forint a tabletta- mert ő még kicsi, és ilyenkor még lehet neki nem egy hátrány ha útbaejti egyszer a dokit. Cica nélkül is odaadják a tablettát! Minden jót kívánok.
2016. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!