Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! A két éves kandúr macskám...

SOS! A két éves kandúr macskám nagyon beteg. Mi lehet a baja? Megmérgezték? (többi lent)

Figyelt kérdés
A macska már harmadik napja nem eszik vagy iszik, nagyon büdös a szája, a légzése szabálytalan, alig bír lábra állni és keservesen nyávog. Nem tudom állatorvoshoz vinni és nagyon valószínű, hogy már az sem segítene rajta. Ő már a második macskám, akivel ez történt, ugyanis néhány éve volt egy másik kandúr macskám, amelyik pontosan ugyanígy pusztult el.

2016. okt. 17. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod dokihoz vinni? Akkor hivd hàzhoz. Igy tényleg elpusztul.
2016. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igy van! Hívd ki a dokit! Ha erre se vagy képes, akkor ne tarts állatot soha!
2016. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény Kandúr Bandi. :(


Miért vagy ilyen gonosz, hogy nem viszed állatorvoshoz? Azzal ne gyere nekem, hogy nincs rá pénzed. Állat=felelősség. Azt gondoltad, hogy lesz cica-mica majd, megeszi a maradékot, költeni meg nem kell rá semmit?

2016. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Mi a bánatért írtad ki ezt ? Két napig nézted tétlen a kínlódását ? Ennyire nyomi emberek nem szükségesek a léthez , csak a gond van veletek amiért kárt okoztok a környezetnek . Aztán ha veled történne hasonló sírna a szád . Hívd ki az ügyeletet és ha menthetetlen legalább elaltatják a pár óra szenvedést lerövidítik ?
2016. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a veséje lehet kész. Sajnos az én kandúrom is így pusztult el, el volt rákosodva mindkét veséje.

Részvétem :(

2016. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy a májának van baja, de nem vagyunk orvosok, ugyebár! Tegyük fel, hogy eltaláltam az okot. És most akkor kezelni mégis hogy szeretnéd...?
2016. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem vitted állatorvoshoz? Ha mást nem is, de azt megadhatnád neki hogy ne szenvedve, fájdalmak között kelljen meghalnia. És mi az hogy nagyon valószínű, hogy már az sem segítene rajta? Hacsak nincs állatorvosi végzettséged, nem tudhatod. Leget hogy kezelhető lenne a baj, nem kellene hagyni meghalni azt a szegény cicát.

Jó lenne ha az emberek megértenék: Egy állatért ugyanúgy felelősséggel tartozunk mint a gyerekeinkért. Ugyanúgy függenek tőlünk. A gyerekedet sem hagyod kínlódni pénzügyi okokból!!

2016. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem viszed orvoshoz? Miért tartasz állatot, ha nem tudod rendesen ellátni, nincs rá pénzed?????
2016. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne tarts több állatot ha már a második macskádat hagyod kínok között elpusztulni, nem vagy alkalmas rá.
2016. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, el fog pusztulni, kínok között.

Nem biztos, hogy mérgezés, lehet bármilyen betegség is. Nyilván sem oltva, sem ivartalanítva nincs, így nagy eséllyel kap el halálos betegségeket a többi macskától.

Gratulálok, hogy végignézed, hogy kínhalált hal már a második macskád, ahelyett hogy elvinnéd állatorvoshoz.

Kérlek, soha többet ne tarts állatot, míg a hozzáállásod nem változik meg :(

2016. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!