Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vicces történeteitek...

Milyen vicces történeteitek vannak a cicátokkal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 18:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Az egyik, hogy tudni kell róla nem szereti a macska játékokat se labdát se semmilyen hasonló dolgot, amit a boltokban lehet kapni. Viszont imád szívószálakkal játszani és egy időben sorozatosan eltűntek a szívószálak, amiket vagy mi adtunk oda vagy el lopott, majd egyszer takarításnál arrébb lett húzva egy bútor és több száz szívószálat találtunk mögötte :D

A másik, amikor felveszem a táskámat egyből oda szalad az ajtóhoz, hogy ki kísérjen, és ha mégse megyek sehova percekig ott nyávog, hogy menjek már és a családból ezt csak vele csinálja :D

2016. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánk szereti meg kergetni a csirkéket de amikof a libát akarja megkergetini bele csipne a farkába ha nem szaladna el a liba elöl és az on is szoktunk röhögni ha a liba felé oson és amikor ésre veszi akkor rásziszegg 😀
2016. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miénk a kutyánkat szokta kergetni 😂😂 pedig nem olyan kicsi, akita keverék a kutyus :D

Meg van egy háromnegyedrészt perzsa cinánk, KANDÚR, és eddig akárhány kiscicát hoztunk mióta ő ittvan, azok az ő mellkasánál szopizták a szőrt :D szegénynek ilyenkor a szőre tisztára be van sárgulva a sok szopogatástól, még dorombol is meg nyalogatja a kicsiket miközben rajta csüngnek, nagyon cuki, egyben bizarr :D már egy ideje nem volt ilyen mondjuk, nembaj,néha már agyunkra megy ilyenkor a cuppogásuk...

2016. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, a legjobbat kihagytam, bár ez egy kicsit korhatáros...

Na szóval van egy yorki kanunk is. Hogy mondjam, egy idelye már nincs mellette szuka.

Egyszer azt veszem észre a konyhában hogy a kutyus a már említett kandúr hátsóját szagolgatja... Eltelik egy kis idő, erre fogja magát a yorki, és hátulról ráugrik a kandúrra, az meg lerázta magáról és akkora pofont adott neki, hogy csujuj... Én meg közben lefordultam a székről a röhögéstől 😂😂

2016. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Megharaptam a fülét és nyávogott még fújt:DDDDDDD
2016. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5ös, miért haraptad meg? :O
2016. okt. 22. 17:54
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Vicces,amikor nyávog.De a legviccesebb amikor morog(főleg evés közben).
2016. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

4-es!

A kutyád csak simán le akarta dominálni a macskád (aki nem hagyta), semmi párzási akarat nem volt benne.

Illene tudni, ha már jó pár éve állatokat tartasz...

2016. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A 100-as zsepi szétszaggatása 2 centis darabokra, wc huzogatàs, kukaborogatás, lopás, kanapé leamortizálása, a polc tetejére felmaszás (ahonnan nem tudnak lejönni -.-), virágcserepek leverése...


Utólag mindegyik vicces, de abban akkor mindig az agyvérzès határán voltam. :D

2016. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Négyes vagyok

8 as: nem hinném, vagy legalább is nem úgy tűnt, elég félreérthetetlen mozdulattal próbálkozott....

2016. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!