Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a macskámnak?

Mi a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

A cicám Lili 2,5 éves és egészen nyár közepéig nem volt vele semmi gond. Teljesen kedves, bújós típusból hirtelen egy teljesen agresszív, ijesztő személyiség lett. Mintha már nem is saját maga lenne. Közel nem lehet hozzá menni, ha esetleg megfogom, megsimogatom borzasztó morgó hangokat ad ki és egyből támadni akar.

Nagyon aggaszt a viselkedése, régen nagyon jó kapcsolatot ápoltunk, eddigi legjobb házi kedvencemnek tartottam. :(

Megemlíteném még, hogy kertes házban lakunk, mamám miatt pedig nem lehet benn a házban se ő, se a többi cica, így sajnos bármikor bárhová csatangolhatnak. Május elején született egy kiscicája, akit mára már terrorban tart.

Ha esetleg lenne valakinek ötlete, azt nagyon értékelném! :)



2016. okt. 24. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami betegsége, fájdalma van.

De az is lehet, hogy csak szépen lassan elvadul, mint sok kint tartott, ráadásul ivaros macska.

Jó lenne megvizsgáltatni állatorvossal, és ivartalanítani.

2016. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Mindenképpen megnézetem állatorvossal!
2016. okt. 24. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is betegség lehet a háttérben. Nézesd meg orvossal, lehet stresszes. Borzasztó, hogy miket vált ki a stressz nálunk, és hogy milyen apró dolgokon tudnak bepörögni.

23/N

2016. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó vagyok.

Én levendula illóolajat szoktam párologtatni, ha az enyémre is rátör az agresszió. Nála bevált!

2016. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt a kismacskája, úgyhogy próbálja elzavarni onnan. Majd idővel lenyugszik. Ez normálisnak számít.

Amikor támad meg morog akkor nincs ott véletlenül a környéken a kölyke?

Sajnos viszont valószínűbb az amit már mások is írtak,hogy valami betegsége van. Csak ismételni tudom én is, hogy fáj valamije vagy stresszes.

2016. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hálás vagyok! :)

Utolsó: Sajnos akkor is ilyen a hangulata, ha nincs a közelben a kiscicája.

Nagy a valószínűsége annak amit írtatok, mindenképpen elviszem állatorvoshoz!

Köszönöm mégegyszer is!~ :)

2016. okt. 24. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!