Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám megevett egy cérnát,...

Macskám megevett egy cérnát, ami a teafilteren szokott lenni, oldalt kilóg a szájából a cimke, ki lehet óvatosan húzni?

Figyelt kérdés
Egy újságpapírra adtam a cicának főtt tésztát, amin a cipőmet is szoktam tartani, hogy odabent kiszáradjon és ha elszennyeződik, akkor egyszerűen tűzbe dobom, tezsek le másikat. Valahogyan odaeshetett egy teafilterről levett cérna, aminek a végén van egy papír cimke pici fém kapoccsal. Ezt a cica benyelte a főtt tésztával együtt, és most oldalt kilóg a szájából az a cimke. Gondolom a cérna vége már a nyelőcsőben lehet. Szerintetek ki lehet húzni óvatosan?

#tészta #cérna #cica #címke #tefailter #macskaszáj
2017. jan. 11. 19:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

De miért nincsen etetőtála??Persze kiszokták húzni a kaját a tálból, de akkor sem újságot kéne odatenni,hanem valamilyen vízlepergető anyagot,amit könnyen el tudsz mosni,ha kiszedi rá a kaját..De tálban add..

Egyébként remélem sikerült kihúznod neki.

2017. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igazából nem is az én macskám, csak ide jár enni, meg szunyálni. Általában mindig akad valamilyen műanyag tálka amiben adok neki, de most éppen kint volt az edény és belefagyott az előző kajamaradék, ezért került terítékre az ujságpapír. De a tiszta részére tettem neki a tésztát, ugyanis a cipő fölállítva volt a papíron, a sarkával és a talpával nekiállítva egy doboznak, tehát a maradék papír aránylag tiszta volt.
2017. jan. 16. 00:04
 13/25 anonim ***** válasza:
4%
én egyszer a libából kiszedtem vagy 4 m bálamadzagot,ezek után szerintem az a kis madzag semmiség lesz
2017. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A szájából ki szabad húzni, sőt kell, az meg nem derült ki, hogy kijött-e. Csak a cipőre reflektált a kérdező. Egy fémkapcsot ugye nem hagytál, hogy lenyeljen?

A macska nyelve olyan, mint a reszelő, így nem tud felöklendezni semmit, neki minden lefelé megy, amit benyel. A cérnák, madzagok, filterek és a fémkapcsok is. Nem tudja kiköpni! A szájából mindenképp ki kell huzni, max öklendezik kettőt, nem lehet egy cérnán lógó cetlivel meg fémkapoccsal egy napig várni, hogy majd lássa állatorvos.

Ahonnan nem szabad kihúzni a cérnát, az a feneke! És hozzátartozóan a bele! (megsérülhet a bele) Ha a fenekéből lógna ki, levágni kéne!

2017. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
ó értem, akkor megpróbálom kihúzni, mert a doki szabadságon van sajnos.
2017. jan. 22. 01:11
 16/25 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2017. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem mondod,hogy egy hét alatt nem húztad mèg ki...
2017. jan. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nem, még bent van. mondom hogy nem merem kihúzni.
2017. jan. 23. 15:22
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly????ott lógecol még csori szájjából? Ha nem mered kihúzni vidd már el dokihoz, jézusom, remélem csak trollkodsz.
2017. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem igaz mar, hogy egy hete ott van.
2017. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!