Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van Magyarországon german rex...

Van Magyarországon german rex macskatenyésztő? És ha igen, kik?

Figyelt kérdés

#macska #tenyésztő #német rex #német rex macska #német rex tenyésztő #német rex macskatenyésztő #german rex #german rex macska #german rex macskatenyésztő #german rex tenyésztő
2018. máj. 4. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem tudok róla sajnos.
2018. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Kerestem neked, de nincs.

Ausztriában sincs, Németországban találtam 2 darabot.

Cornish rex, devon rex nem érdekel?

2018. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kár.. :(
2018. máj. 5. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha german rex, akkor nem ártana, ha Németországban lenne tenyészet! Most keresek rá a fajtára, mert eddig nem tudtam róla.

[link]

itt tartok

2018. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Németországban van 2, írtam már, Ausztriában nincsen.

Olvass vissza.

2018. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Elolvastam drága. A "german" mintha németet jelentene. Egy konkrét német fajtánál talán kettőnél több tenyésztőnek kellene lennie a saját hazájában, nem? 50%. Jó vicc lenne, ha itthon két magyar vizsla tenyészet lenne, mert te annyit találtál. Értelmezz.
2018. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő kijelentette hogy 2-őt talált Németországban, sehol sem írta hogy csak annyi lenne :D Te válaszoltál rá rögtön úgy, " nem ártana, ha Németországban lenne tenyészet! " Nem mondta sehol senki hogy csak kettő van, se azt, hogy egy sincs.

Nem értem mit kell itt kicsapni a műhisztit azon, hogy nem tudod értelmezni a mondatát. És te vagy felháborodva...

2018. máj. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!