Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van az anya cicámnak...

Mi baja van az anya cicámnak (olvassátok lent)?

Figyelt kérdés
Született 4 kiscica elpusztult 3 és maradt 1 kicsi szürke cica!Az anya macska alig akarja szoptatni!Mi baja ha kiengedem a kicsi mellől akkor mintha elfelejtené hogy van kiscicája és nem kaar visszameni hozzá mi baja??????Már ezt az egy kicsit is ugy féltem!Mer már az előző kiscicák is amik születtek azok is elpusztultak!
2010. júl. 9. 11:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Az a baja hogy hagyod elleni főleg ilyen előzményekkel és hogy nem rohantál vele orvoshoz. Ha valamit is éreznél a macska iránt akkor rég nem hagynád hogy a párzással, szüléssel meg halott kölykökkel szenvedjen... Miért van ennyi tudatlan macskatartó???
2010. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Az egyik a cicusodnak valami baja van egészségileg, szóval ha már az előző alom is hallottan született ott valami nincs rendben. Kikéne vizsgáltatni.

A másik most megmaradt 1 ezt az 1-et neked kell "felnevelned"

2010. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

van olyan,hogy az anyamacskát nem érdekli a pici.menj állatrovoshoz vegyél tejpótló port etesd a kiscoicát.azzal,hogy hagytad szülni a macskát vállaltad,annak a lehetőségét,hogy neked kell felnevelni a kicsiket.



amúgy ezek után illene ivartalanítani a cicát,és nem tovább szaporítani.

2010. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Az a BAja hogy Elege van abból hogy az ösztönök hajtják a párzásra és a szülésre, Elmegy a kedve az élettől, mert neki az egész megtermékenyülési aktus FÁJ! Sőt ha nem ahgyja magát akkor a Kan még meg is harapja fejét, nyakát csak hogy ottmaradjon és a KArmos Izéjét benyomja a nőstény macskába, és a karmok miatt fáj neki! + a szülés kínjai!

Én a macska helyében már otthagytam volna a családot, mert itt nem azt nézik hogy mi fáj nekem, hanem haggyák hogy vigyenek az ösztönök...

2010. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jó értek mindenkit de nem akarjuk ivartalanítani mert igy is öt macskánk van meg drága!Köszi a válaszokat!
2010. júl. 10. 10:36
 6/20 A kérdező kommentje:
Jah és nem vagyok felelőtlen csak még fiatal a cicánk és nem kell ivartalanítani meg stb.
2010. júl. 10. 10:43
 7/20 A kérdező kommentje:
12 éve van macskám szüóletésem óta és sokat voltam velük ugyhogy macskáknál nem vagyok kezdő gondozó de viszont profi se ezért merülnek bennem is fel kérdések
2010. júl. 10. 10:45
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
De, pont egy ilyen állatot kellene ivartalanítani. Egyrészt elpusztult az egész előző alom, másrészt ezt az egy kölykét sem tudja nevelni, táplálni, tehát alkalmatlan az anyaságra.
2010. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul fiatal. Te nem sajnálod a kiscicákat akik meghaltak miattad? Amikor kicsi voltam nekem is volt ilyen macskám és kínok között halt meg 5 évesen mert akkor én még nem tudtam semmit tenni.

Öt macskátok van pont azért kéne. Születik még 10 kiscica akkor mi lesz? Orvoshoz sem gnodolod hogy el kéne vinned? Te semmilyen nem vagy macskák terén nem hogy kezdő. Akinek nincs rá pénze annak egy macska sem kell. Mit szólnál ha anyád nem vinne orvoshoz mert nincs neki pénze rá?

2010. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
"mert nagyon drága"...hát 5 macskát "felnevelni" se olcsó szerintem.
2010. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!