Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van az anya cicámnak...

Mi baja van az anya cicámnak (olvassátok lent)?

Figyelt kérdés
Született 4 kiscica elpusztult 3 és maradt 1 kicsi szürke cica!Az anya macska alig akarja szoptatni!Mi baja ha kiengedem a kicsi mellől akkor mintha elfelejtené hogy van kiscicája és nem kaar visszameni hozzá mi baja??????Már ezt az egy kicsit is ugy féltem!Mer már az előző kiscicák is amik születtek azok is elpusztultak!
2010. júl. 9. 11:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ismét mindenkit értek de nekünk nem csak macskánka van és az 5 közül 1 anya!És már mindegy mert az anya normálisan neveli!És amig nem ismersz lécci ne irj ilyet hogy nem értek hozzájuk mer bár csak 12 éves vagyok de értek hozzájuk!!!!!!!!
2010. júl. 11. 17:02
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
12 éves vagy, akkor annyira nem látsz bele az anyagi dolgokba. Van 5 macskátok 1 anya. Na most mint írtad az előző alom is problémás volt /halva születtek/. És most is meghalt 3. Ha annyira értenél hozzájuk akkor tudnád, hogy valami egészségileg nincs rendben az anyamacskával. Kikéne vizsgáltatni és a legjobb lenne ivartalanítani. Minek szüljön szegény macska, ha nem is jó anya, nem foglalkozik a gyerekivel sem és már így is van 5 cicád ami nem kis pénz. Ezen gondolkodj el légyszíves.
2010. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen 12 éves vagyok és egy az nem azt irtam hogy halva születtek csak kis idő után !!!!!És a szüleim is azt mondják hogy nem kell ivartalanítani nekünk van kztyánk macskánk csincsillánk csirkénk kacsánk galambunk nyulunk disznónk.......és még sok más állat és apa és anya is azt mondja hogy nem kell ivartalanítani mer nem az anya macskával ban gond hanem a kandúrokkal mert azok már túl öregek az utcánkba!!!És tudom és gondolkozok is a válaszokon de akármennyire ish de arra jztok hogy nem kell ivartalanítani és ne irjatok lécci olyat hogy ivartalanítani kell mert már rendesen gondozza!Fialás ellőtt anya azt mondja hogy egy kisebb sokkot kap de utána minden rendben mert most meg alig lehet kitenni pihenni a levegőre az anyacicát mer nem hagyja ott a kölykét!A kicsi szépen növekszik és minden rendben van!Sokat figyelem őket és szinte mndig velük vagyok a kicsi furcsán dorombolni próbál először azt hittem hogy baja van de nem!Mert dorombol nagyon aranyos!Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. júl. 12. 13:03
 14/20 A kérdező kommentje:
jah elrontottam nem fejeztem be az előző szövegbe az egyik első mondatot ...csak kis idő után pusztultak el de nem halva születtek
2010. júl. 12. 13:04
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
próbád azt hogy lefogjátok(gyengéden)az anyacicát és odateszitek az egyik cicijéhez a kicsit így legalább tud enni egy kicsit
2010. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

legjobb ha orvos megnézi ő ért hozzá legjobban

és nekem is 2 kutyám van és 1 cicám a cica ivartalanított pont ezért mert a kutyáknak tudom mikor tüzel akkor nem engeden el őket sétánál stb...de a macska elmegy és a kandúrok a fiatalokat meg is folytják szerintem inkább legyen 2 akik jól vannak nevel ve vagy 3 ha sokat akarsz de ők jól legyenek tartva

de mind1 mert vannak emberek akik ezt sose értik meg ...remélem te nem olyan vagy

szóval nézze meg a cicákat orvos

2010. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

1.Miért tartassz 5 macskát?

2.Az is drága hogy annyi macskát tartassz.

3.Azért ne bántsátok mert másdoszor is szűlni hagyja nálunk is volt olyan hogy 2 alom is elpusztulkt aztán a 3.nem,lehet hogy az annya felszedett valami virust vagy nem adtál neki elég vitamin,ásványianyagot,fehérjét arra nagy szüksége van szülés után és előtt is

4.Azt az egyet vedd el az anyjától nézz utána milyen időközönként kell enni adni neki és fecskendőböl etesd

5.Vidd el állatorvoshoz hogy nem-e valami rendellenesség okozza,mrt akkor meg megint nincs értelme sokat rákölteni de ha a doki azt mondja egészséges akkor felellőséged felenevelni mivel vállaltad

6.Ivartlanitás nem tudom perpill mennyi de,nem szabad felelőtlenül szaporitani őket,havonta 1-et vagy 2-havonta egyet kiivartalanitassz az nem olyan drága,viszont akkor vigyázz rájuk mert ilyenkor megszökhetnek...

Remélem tudtam segiteni

2010. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
igen segitettetek köszike de már rendben van szépen nő a kicsi és az anyja neveli boldogok köszönöm a válaszokat mégegyszer
2010. júl. 19. 12:28
 19/20 anonim ***** válasza:
az összes ezutáni almot megfogod tartani? akkor rövidesen nem 5 hanem 50 cicád lesz. így tervezitek?
2010. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Neeeeeem dehogy anyáék nem engedik meg már ez az 5 meg a kicsi az 6 ennyi elég lesz csak már ugy megszerettem a kicsit hogy nem adjuk el!De amugy nemm szoktuk megtartani elajándékozzuk!!
2010. júl. 20. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!