Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tojás keltetőt építenék!...

Gergo666666 kérdése:

Tojás keltetőt építenék! Milyen fűtést tegyek bele?

Figyelt kérdés

Még nem csináltam hasonlót szóval szeretném kikérni mások véleményét, hogy más hogyan oldaná meg olcsón a fűtést egy rossz hűtőben hiszen ezt szeretném átalakítani.

Válaszodat előre is köszönöm!



2020. márc. 28. 08:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ igen tudom jók a gyári gépek csak kegyetlen drágák ezért fogtam bele egy építésébe a forgató rendszer már majdnem kész mivel nagyjából tudok kezdetlegesen programozni ezért azokat is én csináltam, lámpával kísérleteztem hány w lenne jó lehet az lesz a vége hogy azt teszek valószínűleg bele, ventillátor is van hozzá csak a fűtés még nincs eldöntve ezért kérdeztem rá mások hogy csinálják ha van valakinek olcsóbb és megbízhatóbb mint a lámpa akkor átgondolnám újra ezt.

Köszönöm mindenki válaszát!

2020. márc. 29. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!