Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy sérült rigót,...

Találtam egy sérült rigót, hazahoztam éjszakára, de reggelre elpusztult. Mit csináljak a testével, ha nem tudom eltemetni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ebből azért nem kéne akkora ügyet csinálni. Mondjuk, kidobod a szemétbe vagy leteszed az utcán. Mégis mire gondoltál?
2023. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
#1 "kidobod a szemétbe" bunkó vagy Bugsy...
2023. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Vidd el egy erdős/fás részre és tedd le valahová, ahol valószínűleg nem lépnek rá!
2023. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Mi a baj azzal hogy "Kidobod a szemétbe" ?Csomagold be papírba és helyezd bele a háztartási hulladék gyűjtőbe-így jobb?
2023. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Az a bajuk vele, hogy gyerekes szinten ragadtak érzelmileg. Ha a kutyád hal meg aki melletted volt lelki társnak 10 évig az megint egy más eset, meg az is, hogy egy random madár amit találtál megdöglött fél nap után. Vannak akik képtelenek különbséget tenni, mert nem elég fejlett az érzelmi intelligenciájuk, lelki világuk a különbségtételhez. Ezek nagyrészéből lesznek sajnos manapság az elvileg állatvédők.


Dobd ki a kukába, vagy egy zöldövezeti részen aztán majd valami megeszi, macska, róka, vagy ha más nem a kukacok meg a baktériumok.

2023. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudod eltemetni.....?

100 negyzetkilométeres körzetben le van betonozva minden körülötted?

Esetleg vegtagjaid hianyoznak vagy nincs senki akit megkérj erre?

Bocs de szerintem egy villával is lehet ásni egy akkora gödröt amiben egy rigó elfér.

Maradjunk annyiban, hogy eltemeted. A szemétben beköpik a legyek es olyan büdös lesz hogy megőrülsz.

Ne legyel ennyire lusta.

2023. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#5 Pont hogy neked kicsi az érzelmi intelligenciád... ugyanolyan állat a rigó is mint a kutyád.


Neked milyen lenne ha egy tőled fejlettebb lény így vélekedne rólad, meg mondjuk egy másik faj egyedéről? Téged dobjanak a szemétbe a mocsokba, a másikat meg temessék el illően.


Ez már nem tetszik igaz?

2023. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg vitát kell nyitni egy döglött madár miatt?Eleve haza se kellett volna vinni...Egy ötlet:becsomagolni papírba,majd zacskóba,bele egy dobozba,feladni postán,elküldeni egy fehérje feldolgozóba-pl Vásárhely,ATEV.Ők majd csinálnak belőle kutyakaját...
2023. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami elhagyatott területet és hagyd a fűben. A többit a természet intézi.

1-2 nap alatt eltüntetnek az állatok egy madártetemet.

2023. ápr. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Eleve nem kellett volna hazavinni, hanem felhivni a madármentőket, akik tuti, hogy nem mentek volna oda, de megmondták volna, hogy mit lehet / mit kell csinálni vele. Mert lehet, hogy túlélte volna, ha nem ugy tartod, ahogy.
2023. máj. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!