Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Etikátlan, gonosz dolog-e...

Etikátlan, gonosz dolog-e kipreparáltatni elpusztult hullámos papagájomat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fel nem támasztja, de legalább emlékként velem maradna, minden nap láthatnám
2023. jan. 14. 14:02
 1/9 anonim válasza:
17%
Szerintem tedd bele egy papírdobozba, és Temesi el, majd tegyél oda egy keresztet,
2023. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne gonoszság?

Jobb, mint elásni, vagy kukába fobni. Ha van rá pénzed, akkor csináltasd.

Részvétem miatta.

2023. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak tőled függ. Nagyapám még a kutyát is kipreparálta.
2023. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem etikátlan vagy gonosz, inkább morbid, de az meg szubjektív, tehát rajtad áll.
2023. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem etikátlan, hiszen szegény magától pusztult el. Ha neked így könnyebb lenne feldolgozni a hiányát, akkor tedd meg nyugodtan.
2023. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek
2023. jan. 15. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed. Kissé furcsa de ez tőled függ.

Nekem egy tücsköm van egy befőttes üvegben mumifikálódva. Fél ĺábbal és csáppal ült az ajtónkon, behoztam, építettem neki tücsökházat akváriumban, mindenféle finomságot evett(pl.mandarin volt a kedvence meg sonka). Áttelelt aztán elpusztult. Túlélte magát mert állítólag 2-3hóbapot élnek hozzánk meg októberben került. Azóta is ott ül az asztalomon a Tücsköri.

2023. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Rengeteg ember preparáltatja az elhunyt háziállatát, szerintem nincs vele semmi probléma
2023. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam rajta, de végül maradtam a természetes indián megoldásnál, eltemettem a kertben közel hozzánk a teraszhoz. Preparálással az a gond, legalábbis kutyáknál, hogy idővel a portól meg az állandó tisztogatástól szarrámegy a szőre és egy lekopott ronda valami lesz 10 éven belül. Nézd meg a balatonedericsi afrika múzeumban a farkast, olyan már mint a hányadék az a szerencsétlen. Másik bajom vele, hogy a belső szervek, tehát a test nagy részét kidobják. Pont ez a bajom a krematóriummal is. Sokkal jobb, ha temetve van, itt éltek, itt haltak meg, itt is lettek 100%-ban eltemetve.
2023. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!