Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék madár élelmet...

Szeretnék madár élelmet kiaggatni a telken, van madár, van hely, lesz igény bőven. Tipikus panellakó voltam egész életemben, amatőr. Honnan szoktatok beszerezni madáreleséget (natúr napraforgó, vegyszermentes magok, faggyú) nagyobb mennyiségben?

Figyelt kérdés

nov. 17. 17:10
 1/7 Justinianus ***** válasza:
22%

Egy kissé elkéstél.

Madarakat akkor kell etetni, amikor hó/fagy miatt nem találnak élelmet.

Na olyan ezután már nem lesz...

nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
A madáretetés néha több rosszat csinál, mint jót. Mert a madarak megszokják, hogy kapnak, és ha néhány napra vagy hétre elfelejted, akkor ők várni fogják, ahelyett, hogy maguktól néznek élelem után, és elpusztulhatnak. Illetve tavasszal is nehezen szoknak majd le róla.
nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt megtalálod a legfontosabb információkat.

nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Zöldségeseknél szoktam venni kb.2-3000ft 1kg fekete szotyi.

Azt szeretik a legjobban. Ha nekifogsz etetni akkor tavaszig minden nap etess, vagy neki se fogj ha nem tudsz.

A madarak beiktatják az etetődet a napjukba és ha hoppon maradnak az egyeseknek a halálát jelentheti mert egy kékcinke a testsúlya egyharmadát is elveszítheti egy nagyon hideg éjszaka alatt.

nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs elírtam 2-3000 5kg szotyi.
nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. első válaszadó elkésni ezzel nem lehet, tele az udvar cinkével, kismadárral. úgy tűnik van még eleség. az igaz, hogy mostantól fog bedurvulni a dolog számukra :(
nov. 18. 08:11
 7/7 Scream85 válasza:

Én eddig az Obiban szoktam bevásárolni cinkegolyókból, napraforgóból....de a Lidlben is szokott lenni napraforgó, keverék madáreleség, golyók.

Az utóbbi hetekben hiány volt mindkét helyen, így a netről rendeltem be a téli készletet.

www.gardenx.hu Innen rendeltem idén, itt elég jó áron van többféle madáreledel.

dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!