Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Pézsmakacsa (némakacsa),...

Pézsmakacsa (némakacsa), házilúd, házikacsa, gyöngytyúk, házityúk?

Figyelt kérdés
Ezek közül szerintetek melyik az a három amelyet kéne tartanom? Mer mind 1formán tetszik, és szeretném a véleményeteket hallani" olvasni:))

2013. jan. 28. 14:37
1 2
 11/14 Ricsikee1997 ***** válasza:

egyébként a kacsa tud repülni bár attól függ hogy milyen fajta nekem pl volt olyan átrepültek az utca másik végére de visszajönnek ha jó a hely és szeretnek téged... ez barbi kacsa amit most leírtam és tömve természetesen nem tud repülni

némakacsa jobb mert gyorsabban is nő meg nem hápog örökké mikor feléjük jársz...

a tyúk is jó megoldás de ha csak húsra mész akkor inkább vörös hibridet ha tojásra mész akkor fekete tojóhibridet ha pedig szaporítani akarsz akkor meg jappántyúkot tarts.

gyöngytyúk hát az évek folyamán eléggé megőrizte a vadas jellegét ez nem csak a tollán hanem szokásain is meglátszik.. repülés...relytőszín... kapirgálás..

nekem ezek a véleményeim de a változatosabb étkezésere tarthatnál pulykát is.... persze attól függ hogy mennyi helyed van...

2013. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amúgy a hely nem akadály. :)
2013. febr. 10. 12:57
 13/14 Ricsikee1997 ***** válasza:
ha egyéb kérdésed lenne írj privátban minden kérdésre válaszolok..
2013. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kezdőknek én a pulykát nem ajánlom, sokat vesződnél vele!! Elrepülnek a fiatalok ha kinőtt a szárnytolluk, Levágni meg nem érdemes a szárnyukat, mert nekem volt olyan hogy felültek az ülőkékre, és ugrott le a kakas és eltörte a szárnyát, mert a vágott szárny nem tartotta fent az esését. LE is kellett vágni a 10 kg-os pulyka kakast, hozzá teszem hogy 20 kg-ra is megnőhetett volna... A fiatalok az ólba beülni se akarnak... úgy kell őket betessékelni...
2013. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!