Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy szelidítsem meg a hullámo...

Hogy szelidítsem meg a hullámos papagájomat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Meglepetésként kaptam anyukáméktól egy fél éves lány hullámos papagájt. Az apukám egyik haverjától vette aki tenyészti a hullámos papagájokat. Szóval hogy szelidítsem meg?:D

2014. júl. 13. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ez a pár nap, amíg senki nem válaszolt, ez pont jól jött, mert eddig a papagájodnak volt ideje megszokni az új környezetet. Ezt az oldalt ajánlom: [link] Ezen az oldalon sok minden fent van, ajánlom az ingyenes E-Mail tanfolyamot is. Sok sikert!
2014. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
oké köszi...!:D
2014. júl. 26. 17:00
 3/21 anonim ***** válasza:
Rettentően sok kérdés van szinte ugyanezek, ezeket olvasd el, nagyon hasznos némelyik! Szándd rá az időt.
2014. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Lenne egy gondom elfogyott a mag az etetőjéből a papagájomnak (ön etetője van) és mivel még mindig nagyon ijedős, félős ezért nemtudom hogy hogy töltsem fel neki az etetőjét hogy minnél kevésbé ijesszem meg..!?:(

(Ahhoz hogy magot adjak neki bekell nyúlnom a ketrecbe)

Bocsi a fogalmazásért

2014. aug. 4. 21:38
 5/21 anonim válasza:
Nyugodtan nyúljál be, meg kell szoknia, de lassan mozogj a közelében, próbálj meg minél kevesebb zajt csapni. Az is jó, ha néha csak úgy bent van a kezed. Nem kell, hogy közel legyél hozzá, csak szokja.
2014. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
oké köszönöm:D
2014. aug. 10. 13:51
 7/21 A kérdező kommentje:

Menny idő kb amíg megszelidül 2 honap vagy több?:)

Nem vagyok türelmetlen csak kivancsi vagyok rá:D

2014. aug. 26. 14:58
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez haladásnak szamit; Amikor eddig beszeltem hozza repdesett össze vissza ugaralt meg minden es most amikor beszeltem hozza elkezdett enni ovatosan!?:)
2014. aug. 26. 17:23
 9/21 anonim válasza:

Válasz a kérdésedre: ez nagyban függ a madártól, nem szokták mondani, hogy mennyi idő.

Igen, ez haladás. :-)

2014. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
jajj de jo örülök neki hál istennek hogy haladás:)
2014. aug. 30. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!