Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ki hogyan vèszelte át az ágyi...

Ki hogyan vèszelte át az ágyi poloska inváziót lélekben?

Figyelt kérdés
Ciki ezért pszichológushoz menni? Bogárfóbiam van évek óta. Tegnap jött a szakember, még egy hétig Anyumnál alszunk a gyerekkel, de itt sem alszom jól, mióta kiderült. Állandóan viszketek és éjjel a dögöket keresem. Mi lesz így otthon?

2022. szept. 6. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Megkérdezhetem hogy mégis honnan szedhettétek össze őket?


Döbbenettel olvasom itt az utóbbi kb. 1 évben hogy milyen gyakori jelenség.


Egyszerűen elkepzelni sem tudom hogy hol szerzik be az emberek de viszont Budapesten már a BKV - n is rettegek emiatt.


Esetleg település nevet is írhatnál.

2022. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Veszprém. A szaki szerint bárhonnan.van két dèdi , két mama. Több helyeb töltjük a szabadidőt. De cipővel is be lehet hozni. Vagy új bútor amit rosszul tartottak. Vagy átjön a csöveken egy másik lakásból. Nálunk egy darabot sem talált, csak amit én. Szerinte az ágyban Voltak, amit kidobtunk.
2022. szept. 6. 19:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm az információt.


Remélem örökre megszabadultál tőlük!


Természetesen nyugodtan lehet ilyennel felkeresni pszichológust!


Nekem pók fóbiám van de amióta ezeket a poloska történeteket olvasom itt már poloska fóbiám is kezd lenni, iszonyú sok lerobbant, mocskos csöves utazik, tartózkodik Budapesten.

2022. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mire időpontot kapsz, már túl is vagy rajta, visszaköltöztök. Ez nem átalakításra szoruló személyiségvonás, hanem egy bosszantó, de hétköznapi esemény. Egy egészséges ember ezen túl kell, hogy tegye magát szakember nélkül. Szerintem többet ártasz magadnak meg a pénztárcádnak, ha heteken-hónapokon át a poloskákról társalogsz egy órán át, ahelyett, hogy visszaköltözés után élnéd szépen tovább az életedet annak tudatában, hogy na ez is megvolt, vége, kiirtották őket.
2022. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ertem mit kell ezen csodalkozni, igazabol kb szerencse kerdese csak, hogy hazaviszed-e egyes az agyipoloskat vagy sem.

Mi is atestunk rajta, konkretan a megrendelt uj!!! kanapeval jottek a dogok.

Fuj,de utalom oket. De 2 irtassal amugy szerencsere megszabadultunk toluk es kidobni se kellett semmit.

Lelkileg en is nehezen viseltem amugy, mert en is allandoan viszkettem raadasul en a csipesukre allergias is lettem, igy borzalmasan neztem ki meg honapokig, iszonyatosan bedagadt es be is lilult a vegere mindegyik csipes, de tuleltem. A bogarakat en is kerestem meg utana sokaig :D

2022. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

5# Most nem mondod komolyan hogy vadonat új kanapéba a gyártó cég ágyipoloskákat helyezett el?!


Képtelenség remélem tudod.

2022. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Huhh, asszem nem vagy a toppon :DD

Nyilvanvaloan nem direkt “helyeztek el” agyipoloskat, hanem valoszinuleg nem taroltak helyesen, mittudomen, valami hiba csuszott a gepezetbe.

Vagy az is lehet, hogy egyszer mar azt a kanapet valaki visszavitte hozzajuk es nem is volt annyira uj, de nyilvan en nem hasznaltkent vettem.

Nem tudom. De a fertozes onnan indult ki, ott is talaltam elsokent bogarakat es mivel a kanapen aludtunk, mert az uj agyunk meg nem erkezett meg, akkor keletkeztek az elso csipesek is.

Kerlek ne magyarazd meg nekem, hogy mi tortent, ha egyszer nem voltal ott. Koszike :)

2022. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, az kimaradt meg, hogy akkor pont covidosak voltunk, amikor a kanape megerkezett, tehat sehol nem jartunk ertelemszeruen, ahonnan hazahozhattuk volna :)
2022. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Felmerült a gyanú hogy az új játszószőnyeg a ludas, úgyhogy azt is kidobtuk. Nem szeretem a tömegközlekedést az undorító emberek és a higiénia teljes hiánya miatt. Ha mégis rákènyszerülök, akkor csak a távolsági plusz fizetős buszra ülök fel, persze itt is lehet bogár, de általában kevesebb az undorító ember. ( Pedig a fejlett országokban épül szépül a tk, és alig használbak autót)

Nem vagyok az a könnyen elengedem típus, férjemnek birka türelme van de én ki tudom hozni a sodrából. Attól félek hogy ki fogom akasztani. Most csak ő van otthon és írom neki hogy mit csináljon még, de nem mindnet úgy csinál, ahogy én szeretném. Szaki szerint mindent at kell mosni, az utolsó vezetèkig mindent. Az összes ruhát. A konyhaszekrényben a bontott dolgok kuka(masfeles panel). De nem veszélyes emberre( nekem ez egy kicsit fura). Szombat óta alig alszom, és simán bírom, mert ha eljön az éjjel, csak bogarakat keresek és viszketek. Nem is igazán akarok aludni, néha bebólintok egy fél órára, aztán folytatodik. Egy fobias embernek azt mondani hogy dolgozd fel, meg majd elmulik... Ugyanolyan lelki betegség szerintem mint bármi, de lehet ciki ezzel szakemberhez menni (mèg). Mert gondolom ha osszeesek a fáradtságtól akkor valamit kezdeni kell majd vele ha ciki ha nem...

2022. szept. 6. 20:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem fóbia, ez bosszúság. Ha a bogárfóbiád annyira zavart volna, már évekkel ezelőtt elmentél volna pszichológushoz. Az ágyi poloskától irtózni normális dolog, hát ki a fene bírná azt kiakadás nélkül elviselni? Most itt ezt a konkrét feladatot kell megoldani, megszabadulni tőlük. Persze lehet, hogy még szorongsz is (te ki tudod hozni a sodrából, nem mindent úgy csinál, ahogy te akarod), de az nem a mostani poloskákkal áll összefüggésben, és azzal már érdemes pszichológushoz menni.
2022. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!