Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha a kullancsomat egy üdítős...

Ha a kullancsomat egy üdítős kupaknyi formalinba teszem az simán csak belefullad vagy durvább dolog is történik vele?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen durvábbra gondolsz - a formalin tartósításra való, erre találták ki és használják. Bár nem tudom h egy kupakba ha teszed, meghal-e. Én anno egy nagyon fertőzött kutyából vagy 30-40 kullancsot tettem már nem is tudom milyen vegyszerbe (valami higító vagy csónaklakk) és totál meg se kottyant nekik, mászkáltak benne 😳)
2023. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem fog óriás-mutáns kullanccsá változni, aki letarolja a világot. Reméljük. Ha mégis, akkor meg legalább tudjuk, hogy miattad történt.
2023. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Rakjas domestosba
2023. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Ne törődj semmivel, tedd bármilyen lezárt flakonba, hypoval vagy domestossal, vagy akármi

Egy hét és kész.

2023. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2023. máj. 21. 01:51
 6/9 anonim ***** válasza:
A háztartási sósav az megölte itthon 5perc alatt.
2023. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De mi a célod vele? Preparálni akarod?

Ha csak simán meg akarod ölni akkor nyomd szét.

2023. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valójában csak megölni akarom...és, hogy a fertőző anyag (ha van benne) az is elpusztuljon. ....vagyis sterilizálás is a cél
2023. máj. 22. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van is benne baktérium vagy vírus, azt nem tudod csak úgy, azaz cseppfertőzéssel elkapni. Csak a csípéskor a véráramba kerülve fertőz.


Ha nagyon tutira akarsz menni, akkor égesd el öngyújtóval.

De a formalin az kicsit ágyúval verébre kategória szerintem. :)

2023. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!