Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » S. O. S.! Berepült egy hatalma...

S. O. S.! Berepült egy hatalmas sáska a kislányom szobájába és nem megy ki, órák óta az ablakszegélyen közlekedik meg össze-vissza röpköd, ugrál. Nyitva az ablak de nem megy ki! Mintha direkt csinálná! Valakinek gyorsan ötlete?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 23:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
Csapd le.
2013. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
meg ne öld! olyan aranyosak, tereld ki az ablakon valahogy :D
2013. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Tavaly simán megfogtam eg befőttes üveggel de ez most nagyon fél mert össze-vissza röpköd.A kislámpa az ablakban, ami persze nyitva van és mégsem megy ki.Próbáltam seprűvel kitessékelni de ez már röhejes..Mindegy..Reggelig majd kimegy.Milyen szerencsétlenkedésről írsz te meg??Te rosszindulatú primitív marha!Ha tanácsot nem tudsz adni,maradj kussba inkább..gyökér..
2013. júl. 28. 00:00
 14/24 A kérdező kommentje:
A többieknek meg köszönöm a tanácsot!A rosszindulatúak meg akasszák szögre magukat.:D
2013. júl. 28. 00:02
 15/24 Userr666 ***** válasza:
33%

Tudtam hogy hülye az emberiség de hogy ennyire.

De inkább betartom a számomra első számú bölcsességet.

"Ne vitatkozz a hülyékkel mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal"

2013. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok sem primitív, sem marha. Bár ez elég relatív.

Rosszindulatú viszont a legkevésbé sem, nagyon-nagyon távol áll tőlem ez a tulajdonság.


A sáska senkit nem bánt. Nem csíp, nem harap, nem karmol. Magától majd ki megy. Nem a szobában akar élni.

A legrosszabb, amit tehet veled, hogy felidegeled magad a jelenlétén, és sértegetsz másokat is.


http://www.youtube.com/watch?v=L3HQMbQAWRc

2013. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Userr666 ***** válasza:
0%

16.Válaszoló

Én a te oldalad fogom mert az emberek tényleg hülyék ,mint ahogy előbb is írtam.Nem igaz hogy ezt előbb meg kell kérdezni esetleg facebookra is ki kellett volna rakni és ha összegyűlik 90 like akkor már ki lehet hesegetni.

Ja és kösz a Bob Marley számot.Jól jött.

2013. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2013. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

".Milyen szerencsétlenkedésről írsz te meg??Te rosszindulatú primitív marha!Ha tanácsot nem tudsz adni,maradj kussba inkább..gyökér.."


1, Arról, amit művelsz, te magad is kijelentetted, hogy ez már röhejes. De egyébként én nem kötekedésből írtam, felesleges volt így felkapni a vizet.


2, Te vagy a primitív marha, ezt most is szépen bebizonyítottad (ismét). Gratulálok!


3, Adtam tanácsot is, "gyökér"...

2013. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Granulátum ***** válasza:

Fogadjunk, hogy szöcske az a sáska!


A szöcskének van hosszú csápja.

2013. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!