Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szeretsz vadászni?

Szeretsz vadászni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Sosem vadásztam, de nem is szeretnék, úgy érzem, nem okozna örömet az, hogy öljek.
2022. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Még sosem vadásztam de mennék!
2022. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Sosem vadásztam még. A vadászengedélyt csak a fegyvertartás miatt tettem le.
2022. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Az embereket kéne lelőni,nem az ártatlan állatokat! Az egy nyomorult aki ezt csinálja,hogy van ehez lelkiismerete ??!!következő életébe majd visszaszáll rá!
2022. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
#4 Es az osemberek mit csinaltak?
2022. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
A vadászat nem az ölésről és az élvezetről szól.
2022. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
#6 de a kérdés arra vonatkozik, hogy aki csinálja, az szereti-e csinálni.
2022. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 És ebből hogyan következik, hogy aki szeret vadászni, az szeret ölni is? Kérlek vezesd le nekünk, mert furdall a kíváncsiság.
2022. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

#9 Már hogy ne következne?

A vadászat lényege az, hogy mész és kioltod egy élőlény életét. Tisztában vagyok vele, hogy a vadállomány ritkítása szükséges, nyugi. Csak azt mondom, az lesz jó vadgazda, aki élvezi a fegyverrel járó hatalmat. Különben miért választaná ezt a hivatást? Szerinted aki nem szívesen öl meg távolról állatokat, az miért menne vadászni? Nem értelek.

2022. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, de a vadászat sokkal többről szól mint hogy éppen milyen vadat ejtesz el. A természetben vagy, a vadásztársakkal - s nem csak lövöldözöl, de részt veszel az állományritkításba is, a takarmányozásban is, a vadkerítés javításában is stb. Ez egy közösségi foglalkozás.

Ennyi erővel a horgászokat is lehetne kritizálni mert ölik szegény halakat, meg szenvedést okoznak neki a kifogásával még ha vissza is engedi.

2022. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!