Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Őz tartásához milyen engedély...

Őz tartásához milyen engedély szükséges?

Figyelt kérdés
Az interneten találtam eladó őzeket,és gondoltam,veszek egyet,de milyen engedélyek,jogszabályok vannak,egyáltalán lehet-e tartani,vegyek-e?
2011. jan. 16. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az az őz biztos, hogy őz? őzet nem igen szoktak tenyészteni, mert az egyik legagresszívebb magyar vadfaj(és ezt most komolyan mondom, nem poénból) Hány olyan halálos eset volt már, hogy háznál nevelt őzbak agyonszúrta a menstruáló nőt, vagy gyereket támadott meg, vagy miután szabadon lett engedve, portyázott bennt a falvakban, és kergette az embereket...Szóval őzet NE!!! De én úgy gondolom, hogy bármilyen vadról is van szó, annak a természetes élőhelyén a helye...
2011. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
tartsad csak hol laksz?? majd megyek és helyi bírságollak :D
2011. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia! Nekem is hamarosan (sajnos napokon belül) szükségem lenne egy kisőzre, ajándékba venném. Ha esetleg tudsz segíteni, kérlek vegyük fel egymással a kapcsolatot, a címem: derzsi-nemeti@freemail.hu Köszike!!! :-)
2011. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ja, és én is 30 km-re lakom Debrecentől, lehet, hogy ugyanazon a településen lakunk. :-)
2011. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!