Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mióta anyosom vigyaz a kisfiam...

Mióta anyosom vigyaz a kisfiamra, folyamatosan pislog/ hunyorit. A ferjemnek is feltünt. Szerintünk a telefonnal köti le amig dolgozok. Ti mit tennetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Annyira merges vagyok h fel tudnek robbanni. 2 napja vigyaz csak ra, nem akartam bölcsibe vinni ugy h meg van fazva. En a heten kezdtem az uj munkahelyen, a ferjem elözö heten volt szabin ugyh muszaj volt anyosomat bevetnünk. Hozzateszem h nem vigyazott meg soha a kisfiamra (2 eves). Lattuk h a baratnöjenek a gyerekere pl hogy "vigyaz". Odaadja a telefonjat neki, ö meg tv-zik. Orakon at amig nem jön az anyuka. En ezt amugy el is felejtettem. Aztan tegnap elkezdett feltünöen pislogni a gyerek, ma megdurvabban. 1-kor erek haza de egeszen lefelvesig igy ment. Mi sosem adunk telefont vagy laptopot, max tv-zik. Nem tudom mit csinaljak, mert pershe jofej a nagymama h atjön es vigyaz az unokajara, de hogy lehet vki ennyire lusta es szinjatekot jatszik h "nyugi nem sir/ minden oke" stb ha közben telefonnal oldja meg a felügyeletet? Mit gondoltok? Mar azon is gondolkodtam h jobb lenne neki a bölcsiben, mas gyerek is köhög meg folyik az orra...😓🤯

2021. nov. 3. 23:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%
Örülj neki, hogy vigyázz rá. Ha pedig láttad, hogy a barátnője lányára hogyan vigyáz, és neked az nem tetszett, akkor miért bízod rá? Ja, mert ingyen van? Akkor meg ne panaszkodj! Fizess szakképzett bébiszittert sok ezerért/ óra, annak megmondhatod, hogy töltsön minőségi időt a gyerekeddel.
2021. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy gyerek napi 10 órában telefont néz, akkor sem fog enyitöl hunyorodni KÉT NAP ALATT!!!!
2021. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha ő így vigyáz a gyerekre, akkor hívjatok mást. Nem fizettek neki, olcsó húsnak meg híg a leve. Ha azt is igénylitek, hogy szórakoztassa a kicsit, akkor vegyetek fel hozzá végzett óvónőt.
2021. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
ez már nem is túldramatizálás, hanem hiszti. Egy két nap alatt nem fog hunyorogni a telefontól. Kettő: Az megvan hogy az anyós tesz szívességet neked, és nem fordítva? Azt hiszed neki öröm hogy napokig, hetekig ingyen melózzon csak mert neked úgy kényelmes? Fizess bébiszittert ha ennyire nem tetszik a szitu. És nem, nem hülye az anyós hogy a beteg gyereket otthon tartja: ellenben te nem vagy komplett hogy covidos időszakban légúti megbetegedéses gyereket bevinnéd közösségbe. Amúgy meg: fingod sincs valóban telefonozott-e a gyerek, de előre rinyálsz.
2021. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
87%
Legközelebb a saját anyádra bízd, akkor majd nem pislog a gyerek. Eszméletlenül rosszindulatú vagy. Keress bébiszittert és fizess neki, akkor majd diktálhatsz. Te biztosan hiba nélkül, tökéletesen neveled a saját gyerekedet.
2021. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%
Fizess anyósnak óránként 1500-at, és akkor megmondhatod percre, hogy mit csináljon.
2021. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
73%
Ha már hiszti... Most voltunk majdnem egy hónapig betegek a két és fél éves fiammal egy ilyen "kicsit taknyos, kicsit köhög" gyerek miatt a bölcsiben. Ha úgy hoznád, és meglátom, biztosan rendeznék én is olyan hisztit, hogy fordulhatnál is vissza érte és mehetsz vele haza. Pofám leszakad. Eléggé letojom, hogy kinek van új munkahelye. A beteg gyerekeddel otthon maradsz, nem a másik egészségével orosz rulettezel. Biztos, hogy nem hagynám szó nélkül ezt.
2021. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
55%
Akkor fizess ki egy dadát, aki közben mèg angolul is beszél hozzá és egész nap fejlesztő játékokkal szórakoztatja. Örülj neki, hogy valaki ingyen bevállalja a babysitterkedést, erre neked még van pofád követelőzni is, hogy egész nap hogy sürögjön-forogjon a gyerek körül. Eszem megáll.
2021. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%

Most gondolom boldog vagy, hogy végre találtál valamit ami miatt lehet szidni az anyóst.

2 napja, pár órát van a gyerekkel, de biztos miatta pislog többet a gyerek a szokásosnál. Más alternatíva fel sem merül!

Lustának nevezed a nagymamát, aki a gyerekedre vigyázz, ahelyett hogy megköszönnéd neki!

De betegen beraknád a bölcsibe, az szerinted teljesen rendben van.

2021. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%
Csak én nem értem, hogy miért jobb a tv, mint a telefon? 🤔
2021. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!