Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mióta anyosom vigyaz a kisfiam...

Mióta anyosom vigyaz a kisfiamra, folyamatosan pislog/ hunyorit. A ferjemnek is feltünt. Szerintünk a telefonnal köti le amig dolgozok. Ti mit tennetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Annyira merges vagyok h fel tudnek robbanni. 2 napja vigyaz csak ra, nem akartam bölcsibe vinni ugy h meg van fazva. En a heten kezdtem az uj munkahelyen, a ferjem elözö heten volt szabin ugyh muszaj volt anyosomat bevetnünk. Hozzateszem h nem vigyazott meg soha a kisfiamra (2 eves). Lattuk h a baratnöjenek a gyerekere pl hogy "vigyaz". Odaadja a telefonjat neki, ö meg tv-zik. Orakon at amig nem jön az anyuka. En ezt amugy el is felejtettem. Aztan tegnap elkezdett feltünöen pislogni a gyerek, ma megdurvabban. 1-kor erek haza de egeszen lefelvesig igy ment. Mi sosem adunk telefont vagy laptopot, max tv-zik. Nem tudom mit csinaljak, mert pershe jofej a nagymama h atjön es vigyaz az unokajara, de hogy lehet vki ennyire lusta es szinjatekot jatszik h "nyugi nem sir/ minden oke" stb ha közben telefonnal oldja meg a felügyeletet? Mit gondoltok? Mar azon is gondolkodtam h jobb lenne neki a bölcsiben, mas gyerek is köhög meg folyik az orra...😓🤯

2021. nov. 3. 23:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%
Az anyósok bármit tesznek,akkor is rosszak lesznek.A gyermeked biztos, hogy nem a telefontól pislog.Az anyud nem tud rá vigyázni, hátha nála nem fog pislogni!
2021. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg a pislogás miatt -ha megmarad- szemészetre kéne menni.
2021. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%
Férjemre anno a szomszéd néni vigyázott egy kis kp-ért. Lehet nálatok is akadna egy dada, aki pár napra bevállalná és a szabályokat is betartja, mert a mama úgy tűnik nem akar sokat a gyerekkel foglalkozni
2021. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
63%
Miből gondolod? Abból hogy rinyál az anyuka mert "aszisszük" hogy telefont adott a gyerek kezébe a nagyi? mert egy két éves leköt ám ha otthon nem bassza le a tévé elé anyuci, meg nem nyomja a kezébe a telefont hogy hallgasson a gyerek....
2021. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%

Megkérném, hogy ne adjon neki telefont a kezébe, mert úgy gondolod, nem tesz jót neki.

2 nap alatt nem hinném egyébként, hogy a pislogás oka a telefon. Azt írtad beteg, lehet rá ment a szemére valami gyulladás, nézesd meg orvossal.

Megértem, ha zavar, ha nem úgy tesz valamit, ahogyan kéred, de ezt bizony nektek kell megbeszélni.

2021. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy a két éves gyerekkel anyának kellene foglalkozni, vagy ha a munka fontosabb, akkor mélyen hallgatni.
2021. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%
A szép az egészben, hogy azért rinyókál a kérdező, mert úgy gondolja hogy telefonozott a gyerek. Aztán vagy volt telefon a kezében, vagy nem, de legalább hisztizett egy jó az "anyuka" aki máshoz ba.ssza oda a gyereket, meg küldené taknyosan közösségbe...
2021. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
71%
Szemorvos mindenképp. Szerencse, ha most jött elő. Normál szemüveg adástól kezdve sok minden lehet. Üdv!
2021. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
72%

Azt gondolom, ha nem tetszik akkor fizess bébiszittert.. Vagy maradj otthon te a gyerekeddel.

Anyós pajtás felnevelt már minimum egy gyereket, öreg korára hagyjátok már sorozatokat nézegetni. Nincs se kedve, se ereje egy aktív kisgyerek lefoglalásához.

Én pofátlanságnak tartom ha azt hiszik az anyósnak kötelező bébiszitterkedni ingyen. Neki lett gyereke, vagy neked?

2021. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!