Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton játszmázik...

Anyósom folyton játszmázik velünk, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
A pontos részleteket nem szeretném felfedni, hogy anonim maradjon ez a sztori teljesen. A lényeg az, hogy anyósom úgy nevelte a 2 gyerekét, hogy mindig választ magának egy cinkost, és ő vele a másikat kibeszéli és üzenget általa a másik gyerekenek. A férjem nővére mondta el a napokban, hogy egy bizonyos dologgal kapcsolatban folyton sír neki a telefonban, de nyilván azért, mert tudja, hogy a tesók beszélnek. Mikor probaltuk ezt tegnap tisztázni vele, és megkértem, hogy kérdezze meg nyugodtan, ha valamit tudni szeretne, nyugodtan mondja el nekem/nekünk, ne menjen már ez a hiszti mindig, erre bepöccent, hogy én ne utasítsam őt, mert ő az idősebb, és a férjem anyja. Én az egyenes kommunikáció híve vagyok, kifejezetten idegesít ez az egész, mióta összeházasodtunk folyton ez megy. Máskor meg a férjemnek sír a nővére miatt, szóval ugyanezt fordítva is simán megteszi. Nem lehet vele normálisan beszélni, nem hallgat végig minket, ha tisztázni akarjuk a problémát, vagy le is tagadja, hogy ő ilyet nem mondott, nem gondolt. Én már lelkibeteg vagyok ettől az állandó hisztitol, hogy sose tudom, most éppen vajon mit talál ki, és miket terjeszt rólunk a sógornőmnek. Megmondom őszintén néha már a válást fontolgatom, mert ilyenkor a férjemmel mi is veszekszünk miatta, folyamatos ilyenkor a feszültség napokig, majd 1-2 hét múlva folytatódik.

2022. jan. 16. 18:29
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi ebben a jó neki. Nemhogy örülne, hogy a két gyereke közül az egyiknek van biztos kapcsolata. A sógornőm 48évesen még mindig egyedül van, pár hónapos, féleves kapcsolatai szoktak lenni.
2022. jan. 17. 10:17
 22/22 anonim ***** válasza:
87%
Ő már nem fog megváltozni. A sógornődnek max akkor lesz rendes kapcsolata ha az anyós meghal.
2022. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!