Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Érdemes titkolnunk, hogy nem...

Érdemes titkolnunk, hogy nem főzök vagy ha főzök akkor nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
Persze, én vagyok a nő. Akkor fogtam újra gyanút, hogy érdemes lenne kerülni a témát, amikor anyós kérdezte hogyan készítek X ételt. Mondtam, hogy nem készítem az X ételt mert nem tudom megemészteni fáj a gyomrom tőle! Mondta, hogy de a fia szereti, hogyhogy nem főzök X ételt meg. Én meg mondtam, hogy azt nem főzöm mert nem tudom megenni és van más, amit mindketten imadunk! Vártam, hogy elkészíti és ad a fiának de eltelt egy hónap és nem volt ilyen. :D Sok éve már téma ez, hogy mit hogyan főzök, rögtönözzek? Köszönöm az ássam el magam, ha nem főzök dumát ne itt. Főzök! Csak ritkán! És vőlegényem imád főzni, ez az egyetlen szerencse a témát illetően.

2022. márc. 17. 23:11
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
98%
Miért kell hazudni nem értem Gizi néni szívesen főznék de a fia szereti csinálni látom hogy megnyugtatja/ebben éli ki a művészi hajlamait és nem akarom megfosztani tőle plusz nekem is könnyebb mert addig takarítók így mindenki boldog
2022. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
98%
Miért kéne titkolnod? Megmondod, kérdezze a fiát, hogy készíti, mert általában ő főz. Nem magyarázkodnék, nem titkolóznék és főleg nem hazudnék. Azt gondol, amit akar, ha beszól, leállítjátok és a témát lezárjátok, ennyi.
2022. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
98%
Főzni nem csak női dolog. Ha a párod épp megkívánja az adott ételt, meg tudja csinálni magának. Ha úgy van kedveskedésből megcsinálhatod te is neki (miközben neked is van enni mást), de anyós nem várhatja el, hogy csak és kizárólag te.
2022. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen egyszerű! Totál ráült az arcára és ki is mondta: nem tudja megérteni miért nem főzöm azt az 1-2 ételt ha a fia imádja de én nem tudom megenni mert brutális gyomorfájást okoz. Azt csak sejti, hogy a fia főz, de megbocsájthatatlannak tartja. :D
2022. márc. 17. 23:31
 5/53 anonim ***** válasza:
94%
Szard le. Nem mindegy, mit gondol?
2022. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell titkolni.
2022. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert mindig azaz 3 havonta arról faggat miket főzök. Amint meglát. Illetve, hogy miért nem megyek többször. Mindenhol azt látom, hogy akik bármilyen státuszú komoly kapcsolatban vannak:együtt élnek,jegyesek,házasok mindig együtt mennek a szülőkhöz. De gyakrabban nem szoktam. Számon is kértek miatta.
2022. márc. 18. 00:05
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
"Gizi néni, nem főzök, a Béla szokott."
2022. márc. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
90%
Mért félsz a párod anyjától? Gyerek vagy?
2022. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
96%
Hát hogyne fôznék? Mindennap fôzök valamit. Teát vagy kávét.
2022. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!