Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Érdemes titkolnunk, hogy nem...

Érdemes titkolnunk, hogy nem főzök vagy ha főzök akkor nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
Persze, én vagyok a nő. Akkor fogtam újra gyanút, hogy érdemes lenne kerülni a témát, amikor anyós kérdezte hogyan készítek X ételt. Mondtam, hogy nem készítem az X ételt mert nem tudom megemészteni fáj a gyomrom tőle! Mondta, hogy de a fia szereti, hogyhogy nem főzök X ételt meg. Én meg mondtam, hogy azt nem főzöm mert nem tudom megenni és van más, amit mindketten imadunk! Vártam, hogy elkészíti és ad a fiának de eltelt egy hónap és nem volt ilyen. :D Sok éve már téma ez, hogy mit hogyan főzök, rögtönözzek? Köszönöm az ássam el magam, ha nem főzök dumát ne itt. Főzök! Csak ritkán! És vőlegényem imád főzni, ez az egyetlen szerencse a témát illetően.

2022. márc. 17. 23:11
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
#10 es! Ez annyira én vagyok,amit írtál!! Ez nagyoon! Picit féltem de egy konfliktustól inkább, nem az anyjától.
2022. márc. 18. 01:34
 12/53 anonim ***** válasza:
71%
a pasid miért nem szól ilyenkor neki? beszéld meg vele
2022. márc. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
80%
13, 14 meglátszik, hogy ti meg miért éltek egyedül...
2022. márc. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
97%

Engem a szoptatással csesztetett mindig anyósom. Állandó az a téma. Pedig nem nagyon van tejem.

Eleinte sunnyogtam, aztán egyszer odavágtam neki hogy nem, nem szoptatok mert nincs kedvem hozzá (ami nem igaz).

Azóta egyszer se merte felhozni a témát.

2022. márc. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
92%
13as, 14es ugyanaz az incel. Az szokott igy beszelni, aki nem csak, h nem tudja, milyen hosszu kapcsolatban elni, de p.nat sem latott meg az anyjaen kivul
2022. márc. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen ennyit vergődni?


Csak ritkán főzök, mert Béla imád főzni. Ennyi.

2022. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem titkold. Ha megtudná hogy nem főzöl, egyből az első mondata az lenne hogy te vagy a nő, neked kell. Meg hogy a nőnek a konyhába a helye.
2022. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Fú a #13-14 tényleg ugyanaz lehet és sose kellhetett egyetlen nőnek sem! Biztos mind undorodik tőle! Az anyján kívül más nőhöz nem volt közel. :D Igen náluk, a többire válaszolva mindent mindig anyós főz, akkor is ha ő nem szereti. És mindig csak azt főzi, csinálja amit após kér.
2022. márc. 18. 07:48
 19/53 anonim ***** válasza:
18%
Na, hajrá, lehet pirospacsizni, el nem tudom képzelni, hogy a férjemnek azért ne főzzek meg valamit, mert én nem ehetem meg, miközben ő meg szereti.
2022. márc. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 NTBS ***** válasza:
91%
Nem kell titkolni. A párod így szeret, másra meg nem tartozik.
2022. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!