Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom a tudtom nèlkül vitte...

Anyósom a tudtom nèlkül vitte el a 7 hónapos babámat a barátnőjèhez, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Akadt egy elintèzni valóm, 4 órára anyósomnál hagytam a 7 hónapos babám. Mielőtt ràbíztam volna, megkèrdeztem, hogy ràèr e, vagy van e valami programja, menne e valahova, a válasz az volt, hogy ráèr, otthon pihen, nem tervezett semmit. A távollètem alatt 2x hívtam fel, hogy minden rendben van -e, de ekkor sem kèrdezte meg, nem is említette, hogy elvinnè a babámat a barátnőjèhez. Majd amikor hazaèrtem, akkor derült ki, hogy "vendègsègben" voltak.

Egyèbkènt jó a viszonyunk, eddig semmi problèma nem volt.

Viszont ez most nagyon meglepett, nem is tudom hogy mit mondjak. Felháborodtam, vagy túlzás?



2022. ápr. 18. 01:46
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk az engem is érdekelne, hogy anyós ha úgy gondolta semmi baj nincs ezzel, miért nem mondta?


Amúgy ebből is látszik milyen alpáriak itt sokan, hogy aki azt írta normálisan kérje meg anyóst hogy szóljon, azt is lepontozzak. Vagy a normális keres/konfliktus rendezés (de ez meg csak nem is konfliktus) ennyire ismeretlen? Mondjuk nem csodálom…

2022. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
64%
32, elmondta, pedig ha nem szól, a kérdező sose tudja meg.
2022. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
39%
A kérdező teljesen normálisan leírta mi a szitu, nem irt semmit rosszat anyósról, és nem is készült neki ugrani a torkának. Egyesekben honnan ez a nagy indulat hogy egyből el kell küldeni a kerdezot a picsaba, ahelyett, hogy normálisan leírnák a véleményüket?
2022. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
35%
31.Nekem is ezt tűnt fel, hogy úgy írnak mintha a kérdező balhét csinált pedig tök normálisan leírta a szitut és annyit kérdezett, hogy reagálnánk meg hogy ő csak meglepődött. De egyből mindenki a torkának esik és már olyat írnak hogy meghatároz szabályokat...meg aki rendesen válaszol és esetleg a kérdezővel van azt jól lepontozzák ami szánalmas, hogy csak azért mert más a véleménye erről...
2022. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
68%
26os a kérdésből nem derült ki mit mondott a kérdező, milyen utasításokat adott vagy nem adott...
2022. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
21%
36 Ja, pont ezt mondom hogy feleseges ilyeneket írni hogy a nyakába varrta a gyereket. Mert senki nem tudja hovy anyós annak vette-e. 😀
2022. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
39%
Kerdezo eltunt mint szamar a kodben 🤣🤣
2022. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
37%
Nem csodálom, ilyen emberekkel kár is szóba áll ő írásban is.
2022. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
63%
38.Miért kéne válaszolnia? Reagálásokat kért, mit kéne mondania? Eleve egyszer sem válaszolt amúgy ha ez feltűnt :)
2022. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
51%
40, itt már az is bevett szokás, hogy ha a kérdező nem reagál a sok fröcsögésre akkor biztos magába szállt. Pedig csak ilyen emberekkel ilyen stílusban teljesen felesges kommunikálni, akik még a kérdést sem fogták fel csak fröcsögni jöttek .
2022. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!