Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi esélye van az Apukának...

Mennyi esélye van az Apukának a bíróságon 7hónapos anyatejes csecsemőröl van szó? Folyt lent

Figyelt kérdés

Történetem a következő 7 hónappal ezelőtt megszületett az én csodálatos kisfiam.

Onnantól fogva teljesen megromlott a viszonyom mind az élettársammal mind az anyósommal hiszen-sajnos-együtt laktunk és január végén úgy döntöttem hogy haza költözöm Anyukámékhoz.

4 hónapos 100% anyatejes volt akkor a Mackóm.

Február végén beadtam a bíróságra a gyermekelhelyezést illetve az apa kapcsolattartást mivel február elején amikor elvitte anyukám és apukám a gyereket,hogy lássák az apai nagyszülei akkor nem adták vissza...sem rendőrök sem gyámügy nem állt mellém ezt bővebben kifejtem privátban ha érdekel...meg lettem zsarolva egy szándéknyilatkozzal illetve 3 napig fogva tartottak a fiammal együtt!

Most hétfőn jött meg a válasza az apuka által hogy beadta ő is a bíróságra hogy ő nevelhesse a kisfiút...

7 hónapos anyatejes,htvel próbálkozunk de nem nagyon érdekli még a pépes kaja...

Apuka beadta a bíróságra hogy a gyerek csak pépes kaját eszik, képeket csatolt...szándékosan félre vezette a bíróságot hiszen én küldtem neki olyan képeket is ahol cicizik a gyerek...ezt alá támasztottam mind a védőnő mind a háziorvos igazolását hogy a gyerek még anyatejes...

Élet körülményeink jók,igaz itt Pesten bérlek egy 70nm ingatlant mert Szegeden van saját tulajdonú lakásunk...anyukám évekre visszamenőleg rendszeres jövedelemmel rendelkezik,apukám is akik segítenek anyagilag mindenben, terhességem előtt én is évekig dolgoztam...

Az ügyvédnőm 99%os sikert ígért de borzasztóan frusztrál az az 1%...

Több feljelentés van az Apuka ellen amit irántam és a családom iránt elkövetett...sosem dolgozott sem ő sem a szülei...elv nappali tagozatos tanuló még...igazából neki nem kellene a gyerek hanem az anyukája erőlteti mert mentálisan problémái vannak,fiát mai napig csecsemőként kezeli több gyereket elveszített terhesen...az én gyerekem is magáénak érezte...tápszerrel várt haza a kórházból hogy ne legyen cicis...azt mondta 6hétig vele alszik majd a pici...szóval borzasztó helyen voltam sajnos!!!

Akinek van ilyesmivel tapasztalata kérem ossza meg velem mire számíthatok mert napok óta nem alszom!!!

A gyerekemnek mellettem maximálisan megvan mindene, luxus környezetben él.

Maximálisan ellátom...életem során soha nem ittam,cigiztem vagy drogoztam vagy volna!!!



2018. máj. 12. 16:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%

Az én csodálatos kisfiam, mackóm... Jézusom. Nekem is van gyerekem, de sikerült normálisnak maradnom...



A cicizős képekkel túltoltad a biciklit... Addig még el is hittem a mesét.

2018. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem kötözködésből, de egy indokolatlanul túlstresszelő, nem pihenő anya mellett nincs meg mindene a kicsinek. A luxus nem fontos, de a nyugodt, idegileg OK anya az.


Frusztrál az 1%? De tuti dolog elég kevés van ezen a világon. Engem megnyugtatna a 99%, főleg, ha tudnám, hogy OK anya vagyok. Általában ilyen szituban határozottan nehéz elvenni az anyától a kicsit, akármilyen bemondásra nem teszik.


Azért választhattál volna jobban apát a gyermeknek, a te felelősséged is, hogy a kicsinek nem volt nyugodt bébikora. Tudom én, hogy nem mindenki jó emberismerő, nem is ítéllek el meg semmi, de tényleg rossz így szegény kicsinek s egy megfelelő párkapcsolatban ilyen durva dolgok nem történnek.

2018. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt, hogy egy 7 hónapos csecsemőt elvegyenek a normális, nem drogozó, nem alkoholizáló anyjától. Akkor is, ha tápszeres, anyatejesként pláne. Szerintem ne stresszelj ezen, bízz az ügyvédedben, meg saját magadban, a bírónak egy nyugodt, kiegyensúlyozott, derűs, szerető anyát kell látnia. Milyen szándéknyilatkozatot írtál alá?
2018. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
A gyerek vállalás előtt itt is minden rózsaszin volt,nem tünt senki dilisnek ugye,meg mentális betegnek,apuka nem volt csecsemő szinten. Gondolkozni kelett volna. Meg ne haragudj te is szerelmes vagy a gyerekedbe az irásod alapján..
2018. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

az apa el se tudja látni, még tanuló, jövedelme nincs

a gyerek még nagyon pici, ha melletted jó helyen van ki az a hülye aki elvenné??

rendkivüli esetbe lehetne rá csak példa, esetleg ha drogoznál vagy valami

nyugi, ne stresszeld túl

2018. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Hacsak nem egy jól megkomponált kamu, a leírás alapján az sem kizárt, hogy ez a szerencsétlen gyerek nevelőszülőknél fog kikötni... Egyik sem normális, na.
2018. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Olyan NINCS hogy a rendőrök ne csináljanak semmit ha nem adják vissza a gyerekedet, hiába a nagyszülők vitték el. Kamu, mese habbal. A gyámügy nem ugrál addig amíg az elhelyezés nincs meg. Szóval vagy elhallgatsz velemit, vagy kamuzol.

Luxus környezetben él a gyerek, a rendőrök gyakorlatilag sza.rnak egy gyerekrablásra... Mi ez hülye amerikai krimi?

2018. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Édesanyám gyermekvédelmis ez a sztori tőbb sebből vérzik,a kamu kirásokor illik a banánhéjakra is figyelni.
2018. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen a privire nem válaszolsz, kérdező... Pedig engem érdekelt volna, mit jelent, hogy nem állt melléd rendőrség, gyámügy...
2018. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Köszönöm, első, hogy leírtad helyettem. Ez a csodálatos mackó nálam is kivágta a biztosítékot.
2018. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!