Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne kezdeni vele és...

Mit lehetne kezdeni vele és ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Anyóssal lenne a probléma. Nagyon megutáltam az utóbbi időben, mert elkezdte kimutatni a foga fehérjét nem korrekt módon. 2 éve vagyunk együtt a párommal, 1 éve élünk az anyósom lakásán, ő is a párjával van (apóstól régen elváltak). Elkezdett minden hétvégén idejönni és ócsárolni, hogy neki semmi sem tetszik, amit mi itt végzünk, meg lelakjuk a házát, amit ő fizet... Én fizetem a hitelt és a számlákat, párom pedig a vásárlásokat intézi. Mindig elmosogatunk, port törlünk, felmosunk, felporszívózunk, vasalunk. Mindent rendben tartunk, de neki nem tetszik. Ez most már odáig fajult el, hogy veszekedés közben még ő mondta a menyasszonyomnak, hogy vagy elhúzok innen, vagy pedig ő is repül velem együtt. Nem dolgozik semmit sem, a párja sem tudná fenntartani a 2 lakást, apósomnak pedig nincsen köze ehhez a lakáshoz. Párom szereti őt, nekem pedig már az agyamra megy. Viszont én meg a páromat szeretem. Mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni?

2022. aug. 28. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Költözetek el hidd el hogy könyörögni fog hogy ne menjetek
2022. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez elviselhetetlen, és még csak nincs is ingyen, ha a hitelt ti fizetitek. Lehet, hogy plusz 50e-be kerül havonta, de keressetek albérletet.

"Kedves" mama meg hadakozzon az albérlőkkel.

2022. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Holnap albérlet keresés. És pakolás, költözés! Szó nélkül. Majd ha lement szólni, hogy köszi, de már nem kell a lakás.
2022. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ott nem maradnék olyannak a lakásában, aki ki akar b.szni onnan. Igazából fel is szólított rá. Mi tart vissza? Ha a menyasszonyod szeret, megy veled.
2022. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Költözni kell.
2022. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha úgyis fizetsz a lakhatásért, akkor miért olyannak aki megaláz?
2022. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Pakoljatok.
2022. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem költözünk anyós lakásába, csak akkor, ha nem tud odajönni.
2022. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Elköltözni, mielőbb.
2022. aug. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha fizeted a hitelt, akkor a bac.ogatással együtt ez egy nagyon drága albérlet. Miért éri meg nektek ott lakni? Valami miatt csak megéri, ha ezt a helyzetet eltűritek.

Egyébként csomagolnék, aztán rohadjon rájuk az egész, az érdekelne a legkevésbé, hogy utána miből tartják fenn. A párod agyát is rendbe kellene tenni, ha nem látja a fától az erdőt. H a pedig nem megy veled, akkor az a kapcsolatotok minőségére nézve egy nagyon fontos üzenet, és örülj neki, hogy csak két éved ment el rá. Ez így nem élet.

2022. aug. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!