Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne kezdeni vele és...

Mit lehetne kezdeni vele és ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Anyóssal lenne a probléma. Nagyon megutáltam az utóbbi időben, mert elkezdte kimutatni a foga fehérjét nem korrekt módon. 2 éve vagyunk együtt a párommal, 1 éve élünk az anyósom lakásán, ő is a párjával van (apóstól régen elváltak). Elkezdett minden hétvégén idejönni és ócsárolni, hogy neki semmi sem tetszik, amit mi itt végzünk, meg lelakjuk a házát, amit ő fizet... Én fizetem a hitelt és a számlákat, párom pedig a vásárlásokat intézi. Mindig elmosogatunk, port törlünk, felmosunk, felporszívózunk, vasalunk. Mindent rendben tartunk, de neki nem tetszik. Ez most már odáig fajult el, hogy veszekedés közben még ő mondta a menyasszonyomnak, hogy vagy elhúzok innen, vagy pedig ő is repül velem együtt. Nem dolgozik semmit sem, a párja sem tudná fenntartani a 2 lakást, apósomnak pedig nincsen köze ehhez a lakáshoz. Párom szereti őt, nekem pedig már az agyamra megy. Viszont én meg a páromat szeretem. Mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni?

2022. aug. 28. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

2 éve vagyunk együtt a párommal, 1 éve élünk az anyósom lakásán - el kell költözni, ilyen egyszerű.


Vszeg a töke kivan vele, hogy a lánya egyéve odacuccolt téged magához, és igaza van.

Én a saját családomnak nem engedném, hogy évekre hozzám költözzön, nemhogy a gyerekem aktuális barátjának.

2022. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp az "aktuális barát" ahogy nevezed fizeti a lakás hitelét és rezsijét.
2022. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

11. Nem lehet ki a töke azzal hogy más fizeti helyette a hitelt.

Koltozzetek albérletbe. Remélem volt annyi eszetek és raktatok félre pénzt sajátra ha már össze akartok házasodni. Mert hiába fizettek a hitelt ha soha nem lesz tiétek a ház.

2022. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a menyaszonyod dal higy hogyan képzeli a jövőtöket. Saját tulajdonban vagy más házat fizetve ami nem a tiétek. Mi van ha bekoktözik az anyja és és a párja es oda az idill? Ti meg azon kapjátok magatokat hogy nincs hova mennetek.
2022. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%

Én,ha ilyen helyzetben lettem volna,az első adandó alkalommal ahogy szóvá teszi, illetve nem is kell hogy szóvá tegye, elég lenne csak,ha utalna rá,már költöznek.


Ez az egyik,a másik hogy kiröhögném,lenézném és természetesen soha többet nem tartanám vele a kapcsolatot.


Harmadjára,mivel úriember vagyok +1 hónapot fizetnék az anyós lakáshitelébe.


De nem fizetnem be a csekket,nem az anyós kezébe adnám a pénzt,hanem a készpénzt egyesével a padlóra szórnám.

2022. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!