Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez természetes dolog?

Ez természetes dolog?

Figyelt kérdés
Anyosom sosem kèrdez meg pl ha a csalàdbol vinni kell vkit X helyre csak a pàromat.Igaz nekem nincs jogsim.

2023. jún. 2. 12:56
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nálad komoly problémák vannak azért...


Nevelőanyám is épp ilyen hp volt. Ha ő nem tudott valamiről - aka: nem kértek tőle engedélyt -, akkor már ment a rinya meg a sértődés.


A párod azért sgget törölhet a tudtod nélkül?

2023. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
19-es igen erről beszèlek .
2023. jún. 3. 11:06
 23/52 A kérdező kommentje:
Attól mert akinek van jogsija nem azt jelenti hogy mindig ràèr plusz ezèrt kell önàllóbnak lenni .Nyilvàn ha nagy a baj olyan ne legyen akkor persze ugrik az ember .
2023. jún. 3. 11:09
 24/52 anonim ***** válasza:
82%

És ezt miért nem írtad le a kérdésben?

Mert úgy jön le, hogy miért nem téged kérdez anyós, holott nincs jogsid.

2023. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Plussz ha a pàromat kèrik meg ès nekem nem szólnak ès itt nem arról van szó hogy külön tőlem engedèlyt kell kèrni hanem úgy kell hogy èn is ott vagyok ès nem a hàtam mögött szervezkednek .Egyèpkènt hagy legyen màr nekem is beleszolàsom .
2023. jún. 3. 11:12
 26/52 anonim ***** válasza:
87%

"Attól mert akinek van jogsija nem azt jelenti hogy mindig ràèr"


Még mindig nem értem, miért kellene téged megkérdeznie, hogyha a párodtól kér szívességet. Persze, nem azt jelenti a jogsi, hogy mindig ráér fuvarozni, de hogy kapcsolódsz ehhez te? Anyósodnak téged kellene megkérdeznie, hogy "Peti elvihet engem holnap vásárolni?" Te pedig ha igent mondasz, utasítod a férjedet, hogy vigye el vásárolni?

Ez normális körülmények között úgy szokott működni, hogy anyós megkérdezi a fiát, elvinné-e, ő pedig szól neked, hogy holnap délelőtt nem lesz otthon, mert viszi az anyját vásárolni - vagy azt mondja az anyjának, hogy holnap délelőtt nem ér rá, mert más dolga van, neked pedig max. fél mondatban megemlíti, (ha megemlíti) hogy volt egy ilyen beszélgetés.

Tulajdonképpen mit szeretnél anyósodtól?

2023. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
88%

Hát kifejthetted volna ezt a kérdésben, de még most se értem a problemádat. Nem kommunikáltok a pároddal? Mész haza, nincs sehol, és utólag derül ki, hogy furikáz valakit éppen? Nem tud nemet mondani? Nem tudja mikor van saját programja? Nem tudja mikor van közös program?

Párodra legyél mérges, hogy állandóan bevállalja, akkor is, ha nem ér rá. Anyósod alapvetően jól teszi, hogy őt kérdezi.

2023. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
81%

De leírom az én férjem hogy tesz még ilyen szívességet bárkinek. Beszél az illetővel, aki megkéri.

- ha van dolga, vagy tudja, hogy miattam nem jó, akkor nemet mond.

- Ha ráér, de nincs kedve, nemet mond.

- ha ráér, akkor megmondja az illetőnek, hogy beszél velem, aztán visszahívja a válasszal.


Nem olyan bonyolult dolog ez szerintem. Akkor van a gond, ha a párodat se kérdik meg, csak benyögik, hogy ekkor meg itt legyen már ott. Bár még akkor is lehet nemet mondani.

2023. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
16%

Legalább kérdező te érted h mi van..

Nálunk is 40 évig elvoltak autó nelkül, de miután páromnak lett jogsija, egyyből ugráltatták.. a kisöcsi jogsijára meg érettségiére bezzeg futotta..

2023. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
0%
Jah egyébként meg normáliség jogsira gyűjtenek ha annyira fontos, nem a legújabb iphonera meg tvre hitelből.. :D
2023. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!