Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez természetes dolog?

Ez természetes dolog?

Figyelt kérdés
Anyosom sosem kèrdez meg pl ha a csalàdbol vinni kell vkit X helyre csak a pàromat.Igaz nekem nincs jogsim.

2023. jún. 2. 12:56
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező nem is azt kérdezte meg, ami a problémája.

Ha a férjével meg az anyósával is ilyen katasztrofális a kommunikációja, akkor biztos, hogy ők sem értik a problémáját.


Én nem bírnék együtt élni olyan nővel, aki azt várja, hogy találjam ki a gondolatait, mert ő nem képes azt értelmesen, magyar nyelven megmondani nekem.

2023. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
83%

A gond ott kezdődik, hogy te azt hiszed van ebbe bármi beleszólásod.. pedig nincs.


A párod nem a beosztottad. Felnőtt önálló ember, és ha majd neki terhes a rokonait fuvarozni , na akkor majd kinyitja a picike száját és közli.

2023. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
12%

Érdekes, én már a kérdésből megértettem, hogy mi a gondja. Az, hogy az ő háta mögött ugráltatják a férjét, és ő nincs bevonva a dolgokba.

Én sem örülnék neki. Nálunk úgy van, hogy a férjem azt válaszolja, hogy megkérdez engem, nincs-e valami betervezve arra az időpontra. Aztán eldöntjük ketten, hogy "van-e kedve" elvinni az ismit/rokont ide vagy oda.

Amúgy ebből nincs ügy vagy kihasználás, a felnőtt lánya kérte időnként, de azóta neki is van jogsija.

2023. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
19%
32-es, abban tévedsz, hogy igenis, van beleszólása. Még jó, hogy tudni szeretné, mihez asszisztál a közös életük során.
2023. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
78%

34#


😂 Pedig semmi beleszólása nincs..

2023. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne beleszólásod?
2023. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
15%

Miért NE lenne beleszólása?

Közösen dönt az ember, ha életközösségben él a párjával. Normáliséknál legalábbis. Proliéknál biztosan nem.

2023. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
26%

Azért tükrözi a gyk valóságát, hogy a 33. nullára lett pontozva.

Értelmes családokban megbeszélik az ilyen dolgokat. Én sem örülnék, ha a férjem a hátam mögött jótékonykodna a retyerutyájával (szerencsére mondjuk nincs így).

2023. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
93%

Mert a ferj nem hozhat onallo donteseket? Hol eltek? Mi kommunikalunk termeszetesen egymassal a ferjemmel, a nagyobb dolgokrol kozosen dontunk, de most az, hogy valamelyikunk elviszi a csaladtagjat erre-arra, nem kerunk engedelyt egymastol.

Csak tenyt kozlunk,, hogy figyu, xy-t ekkor meg akkor elviszem ide meg oda. Pont.

De hozza kell tenni, hogy mindketten ertelmes emberek vagyunk, nem dontunk a csaladi eletunk rovasara.


Olyan nincs, hogy heti 7x, napi 3 oraban cipeljuk a rokonokat pl. Havi 2-3alkalom, ami nekunk belefer.


Gondolom a kerdezo ferje ertelmi fogyatekos, ezert mond mindenre igent es keptelen a sajat felesegevel beszelni.

2023. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
92%

Még komolyan is lehetne venni a kérdést, csak sajnos ez megint egy szokásos anyós köpködő poszt.


Elég gáz és szomorú ha egy felnőtt férfinek engedélyt kell kérnie a kedves feleségétől, hogy elvihesse bármely családtagját valahova..

2023. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!