Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én reagálom túl apósom látogat...

Én reagálom túl apósom látogatását, vagy tényleg gázos?

Figyelt kérdés
Apósom, kb 200km-e él tőlünk, baromi ritkán beszél vele a feleségem, évente kb 2x, még ritkábban látjuk. Soha nem segitett kb semmiben, egy darab karácsonyi, szülinapi ajándékot sem kaptam tőle soha, de a feleségemre se emlékszem, hogy kapott-e volna tőle valaha, valamit. Az esküvőnkön kaptunk kb egy 10est tőle. A feleségem meghivta hozzánk hétvégére. Egyetlen fillér nélkül 1 pólóval jött, kb, mint egy csöves. A lányát nem látta, már vagy 1 éve, de egy nyomorult virágot, vagy valamit nem tudott hozni neki. Nem vártam tőle milliókat vagy bármit, csak, legalább, hogy mutassa már ki, hogy fontosak vagyunk. Semmi. Egy fillért nem költött a hétvégén, viszont kb kiette a hűtőnket. Baromira bepipultam és felkaptam a vizet rá. Ezért sem forszirozom vele a kapcsolattartást, mindig is ilyen volt, amióta ismerem. A feleségem szerint túlreagálom, pedig próbáltam nagyon visszafogni magam, hogy ne küldjem a fenébe.

2023. jún. 18. 16:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Te reagálod túl, nem kicsit.


Ad1, nem a te apád. Te foglalkozz azzal. Ha a feleséged beéri ennyivel, neked igazából semmi közöd hozzá

Ad2, ha én magamhoz hívok valakit, vagy a férjem magunkhoz hív valakit, nem azt nézem mit hoz, mennyit eszik. Csak nem haltatok bele, hogy megvendégeltétek

Elég szanalmas ez a hozzaállás komám

2023. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
14%

Én is ilyen smucig vagyok azzal aki velem az, így megértelek.

Ez már megtörtént, tanuljatok belőle és többet ne hívjátok meg.

A feleséged is tedd helyre, nem igaz, hogy nem érzi gáznak a pióca apját.

2023. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

Abban mi a piocaság, hogy ott volt 1 hétvégét? Évi 2x


Ha minden nap ott hesszelne, na akkor megérteném a felhaborodást.

Ha az én férjem ilyenbe belekötne apámmal kapcsolatban, na akkor még a válás is felmerülne. De hogy onnan a saját pénzén vehetné a kajat magának, meg én 1 tányért nem tennék odébb érte, na az tuti fix

2023. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nem reagálod túl.

Legalább felajánlhatta volna, hogy belead a kajába, vagy vesz hozzávalókat, vagy bármi nasit vagy innivalót. Illetve, ha már ilyen ritkán találkoztok, tényleg nem ártott volna hozni ajándékba legalább egy csokit.

2023. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem kellene ezt a kapcsolatot erőltetni.
2023. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%
Én megértelek, gondolom az apai gondoskodást hiányolod, teljesen jogosan. Sajnos ezzel te sokat nem tudsz tenni, ha a feleséged beletörődött ebbe akkor ez van. Véleményed lehet, de lehet jobb is ha így fogja fel, mintha bánkódna utána. Ne erőltesd ezt a dolgot és ne szidd neki, felesleges.
2023. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ne erőltessétek a kapcsolatot.

Amúgy igazad van, sehova nem toljuk oda a pofánkat üres kézzel, ez alap (itt úgy látszik, a többségnek mondjuk nem volt gyerekszobája, de ez az ő bajuk).

Hozzám a 80 éves anyum is úgy jön, hogy hoz egy tábla csokit a férjemnek, és egyet nekem is:) Mi sem megyünk soha üres kézzel hozzá.

Viszont ezt most már engedd el, ne idegeld magad, van elég baj így is.

2023. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%
Én egyrészt megértelek, kérdező. Másrészt nem értem, miért ez a legfontosabb, hogy ki mit ad kinek. Az egyik exem volt ilyen, vett nekem egy 300 Ft-os kutyaszobrot és legközelebb hatalmas hisztit csapott, hogy én miért nem vettem neki semmit. Normális az ilyen? Főleg, hogy azt a vackot ő adta, a fene sem kérte.
2023. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Kiegyeztünk döntetlenben. Azt mondja, hogy tényleg túlreagálom, mert kb 1 év múlva fogjuk legközelebb látni, vagy akkor sem és pont ezért van igazam és ő is azt mondja, hogy nem jó apa és sosem volt az, de akkor is az apja.
2023. jún. 18. 18:21
 20/29 anonim ***** válasza:
16%
De bezzeg ha a kérdező az apa lenne, akkor már működne a kettős mérce, hogy volt pofája kienni a hűtőt, meg egy szál útszéli virágot nem vitt, de mivel itt a kérdező az, aki, nyilván belé kell belekötni. :D Szánalom.
2023. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!