Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én reagálom túl apósom látogat...

Én reagálom túl apósom látogatását, vagy tényleg gázos?

Figyelt kérdés
Apósom, kb 200km-e él tőlünk, baromi ritkán beszél vele a feleségem, évente kb 2x, még ritkábban látjuk. Soha nem segitett kb semmiben, egy darab karácsonyi, szülinapi ajándékot sem kaptam tőle soha, de a feleségemre se emlékszem, hogy kapott-e volna tőle valaha, valamit. Az esküvőnkön kaptunk kb egy 10est tőle. A feleségem meghivta hozzánk hétvégére. Egyetlen fillér nélkül 1 pólóval jött, kb, mint egy csöves. A lányát nem látta, már vagy 1 éve, de egy nyomorult virágot, vagy valamit nem tudott hozni neki. Nem vártam tőle milliókat vagy bármit, csak, legalább, hogy mutassa már ki, hogy fontosak vagyunk. Semmi. Egy fillért nem költött a hétvégén, viszont kb kiette a hűtőnket. Baromira bepipultam és felkaptam a vizet rá. Ezért sem forszirozom vele a kapcsolattartást, mindig is ilyen volt, amióta ismerem. A feleségem szerint túlreagálom, pedig próbáltam nagyon visszafogni magam, hogy ne küldjem a fenébe.

2023. jún. 18. 16:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%

13.

Én egyáltalan nem vagyok felháborodva, csak megértem a kérdezőt.

2023. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit túlreagálod.
2023. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
80%
Az az alapvető probléma, hogy neked “elvárásaid” vannak és miután ő nem a te értékrended szerint viselkedett megítéled. Talán kicsit nézőpontot kéne váltanod. Nekem is alap, ha megyek valakihez nem érkezem üres kézzel, de nem vagyunk egyformák. Az, hogy sajnálod a kaját viszont egyáltalán nincs ezzel összhangban… főleg a feleséged édesapjától. Gondolom neki az utazás is “erőfeszítést” igényelt. Mióta elköltöztem otthonról, egyszer sem látogattak meg(csak én megyek), pedig a város másik végén laknak, de ha csoda történne meg se fordulna a fejemben bármit is sajnálni, sőt! Elég szomorú, hogy így alakul egy szülői kapcsolat, de még a feleségedet “bántani” ezért csúnya dolog. Biztos rohadt nehéz volt “elfogadnia”, hogy mondhatni nincs apja és már annak is örül, hogy végre kíváncsi rá. Elgondolkoztam azon vajon mit tennél, ha rátok lenne szorulva!? Ahhoz vinnie kellett volna valamit vagy ki kellett volna fizetnie akár egy részét, amit megevett? Feltételhez kötni egy vendégségbe érkezőt, hogy legközelebb is szívesen lásd… érdekes.
2023. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 NTBS ***** válasza:
83%
Kicsit túlreagálod.
2023. jún. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
75%

Valszeg ha 200 kmre lakik akkor ott a munkája. Ergo egy szaros pincében lakik ember!!! Gondolkozzál már!


Dolgozik 20 órába vélhetően azért is.

Szégyelli hol lakik. Nincs miből vinni, adni ..


Erre nem gondoltál ugye?


Én hozzátok soha többet nem mennék

2023. jún. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy pincében bérel egy kis garzont, valószínűleg örül, ha nem hal éhen, nem hogy titeket lásson vendégül... bár nem értem azt sem, milyen család ez, ahol ennyire titok, milyen körülmények közt él a másik.
2023. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
86%
Szállj le róla. Nem a te dolgod. HA a feleségednek oké, akkor ezt el kell fogadnod és nem puffogni a semmin.
2023. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
46%

Mellesleg ilyen szrrágóval sem élnék együtt, mint te.


Elvárásaid vannak egy idős emberrel szemben, aki örül, ha a buszjegyet ki tudja fizetni - igen, ezt tapasztalatból mondom, mert nekem is volt olyan egy évem, amikor hó végén egy zsemlére nem telt, nem "gazra".

2023. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt 26 éves nőként hogy sehova nem vettek fel, itt voltam egyedül is konkrétan nulla forintom volt. Ha az udvaron nincs szőlő és birsalma akkor szerintem éhen haltam volna.


Mellesleg ha meghívok valakit akkor nem azt nézem hogy mit eszik, mivel alapból többet vásárolok.

2023. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!