Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki borít a jegyesem családja,...

Ki borít a jegyesem családja, már fogalmam sincs mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Parom anyja valami elviselhetetlen állandóan hívja de tényleg, tehát folyamatosan ír neki üzenetet ha nem válaszol hívja.

Ezutan az anyja fel hívja a parom mamájat és mindent meg beszélnek egymássa,konkretan minket tárgyalnak ki.

Parom tiszta ideg állandóan veszekszik az anyjával, hogy ne hivogassa folyton de hiába.

Én természetesen nem szolok bele annyit mondtam neki,próbáljon higgadtan beszélni velük de legbeluk tuti el küldtem volna melegebb éghajlatra azt a nőt.

Mi tevő legyek? Tudom parom anyja bla bla bla de egyszerűen el viselhetetlen.



dec. 2. 18:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.
dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10-es válaszoló
dec. 2. 22:47
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg, ha le van tiltva valaki, a masiknal foglaltat jelez, tehat ki sem csong.
dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
én ha sok anyukám akkor nem veszem fel a telefont ,vagy a hivást elutasitom.
dec. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem anyósban van a fő hiba, hanem bennetek, ugyanis TI nem vagytok képesek határt húzni ;)


"Annyira amatőr nem vagyok" - mennyire? Hogy ignoráld anyósodat, meg a jegyesed is?

Hát DE, nem kicsit vagytok azok.


Nálam ez már rég kimeríti a zaklatás fogalmát, és a harmadik ilyen után elküldeném anyukát a f...ba. Többet nem hívna, úgy megsértődne :D

dec. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok amatőrök 😂 de igen. Mert a párod nem ismeri a határ meghúzást.

Tessék közölni,hogy nem fog folyamatosan az anyja keresésére reagálni, ha folyamatosan csörög, akkor letiltod, vagy kikapcsolod a telefont.

dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
En ezt nem mondhatom neki, úgy érzem a saját anyja tisztelni kell őt, ha ő nem lenne akkor most a parom se lenne
dec. 3. 12:58
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ajjajj. Már jön a “de hát az anyukád” kifogás. Kit izgat? Megszülte, most meg zaklatja. Nincs valami trauma a folyamatos keresgetés mögött? Apóssal mi a helyzet? Nem halt meg mostanában?

Nyugodtan meg kell neki mondani, hogy zavar titeket a folyamatos telefonálgatás és üzengetés. Legyen kedves keressen hobbit, dolgozzon, barátkozzon, stb.

dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem szimplán csak unatkozik. Tanító nő, egyedül él mert nincsennek el válva a férjétől de nem élnek együtt (ne kérdezd mit jelent ez mert fogalmam sincs) kB 50 éves de úgy gondolkozni mint egy 20 éves, pasizik megy összejövetelekre, iszik, állandóan ruhat vásárol magának,költi a pénzt és folyamatosan hívogat minket kB ennyi
dec. 8. 12:36
 20/20 anonim ***** válasza:

Na kedves, ezt úgy hívják, hogy midlife crisis. Kapuzárási pánik néven is szeretik emlegetni. Külön élnek a férjével, ez elég gyakori amúgy.

A párod mondja el neki, hogy már felnőtt és nem a kis diákja vagy a kisbabája, hogy örökösen csekkolni kelljen a hogylétét. Slussz

dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!