Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós jelölt és az esküvő?

Anyós jelölt és az esküvő?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk együtt és 2021. Januárban költöztünk össze. 2021. Júliusában kérte meg a kezem, azóta volt szó az esküvőről kettőnk közt, de arra jutottunk hogy még várunk vele. Előbb házat akarunk venni, ott ahol élünk. Szerintünk a ház most fontosabb, mint egy esküvő lagzi megszervezése. Arról nem beszélve hogy az én szüleim szerint is így kellene, mert a lagzi csak kidobott pénz lenne most jelen pillanatban.

Egyedül anyós jelölt nem érti meg az egészet és már páromat meg engem is annyira felboszantott hogy mi már úgy vagyunk vele hogy két tanús lesz és kész. De erről anyós jelölt hallni sem akar, ő látni akarja a fiát az oltár előtt, ezután meg szeretne lagzit. Már fel is ajánlotta hogy fizeti, de mondtuk neki hogy nem szeretnénk pénzt elfogadni, mert a mi napunk lesz.

Másnál is hasonló volt a helyzet? Meg minek ennyire az erőltetés?


dec. 31. 13:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Lehet 2 tanús meg oltár is, a lagzit mi is kihagytuk, mert a lakásra költöttünk inkább a pénzt. De esküvő az volt, csak tesók és szülők. 12 fő, ebéd.
dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Már lassan mi is így vagyunk vele. Főleg amilyen árak vannak most.
dec. 31. 16:14
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Az számít, hogy TI milyen esküvőt akartok. Ha lagzit, akkor az legyen, amint megvan rá az anyagi keret (akár úgy is, hogy összeházasodtok hivatalosan, majd később ünnepeltek, sokan csinálják így). Ha meg kéttanús szerény szertartást, akkor azt. Ebbe senkinek sem lehet beleszólása, és ne anyós miatt változtassátok meg a terveiteket!
dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltatok. Boldog Új évet kívánok mindenkinek!
dec. 31. 16:43
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
kérdező bárhogy döntötök olyan legyen amiett ti szeretnétek ketten .
dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem 7 év után már nincs mire várni az esküvővel. Szép dolog a ház vétel, mi is így csináltuk. Viszont 7 év az 7 év. Mennyi esélyetek van arra hogy lesz házatok jövőre? Utána meg a hitel miatt nem fér bele. Aztán szép lassan elszállnak az évek. 10 év után meg minek házasodni? Így fogsz járni.

Miért baj hogy anyós esküvőt akar? Még fizetni is akarja? Másnál meg pont az anyós nem akarja, telebeszéli a fia fejét.

Nem csak 2 tanús meg világraszóló van milliókért. Azért van átmenet a kettő között. Pl a legszűkebb család, akár 20 fővel.

Én azért elgondolkodnék, hogy 7 év után miért nem akarunk házasodni.

dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
16, szerintem lényegtelen, mi most nem akarunk kész. Valaki 20 év után házasodik. Szüleim elváltak 30 év után, 22 éve voltak házasok.
dec. 31. 19:13
 18/27 A kérdező kommentje:
Nekünk a szűk család 40 fő.
dec. 31. 19:14
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi hasonló szituban voltunk.

2016ban jöttünk össze. 2019ben lett egy gyerekünk, 2021ben saját házunk.

2022ben kitalaltuk, esküvő... anyós egyből vérszemet kapott. Elkezdte szervezni. Holott a kutya nem kérte rá, totál nem ugy gondolta mint mi.

Berágtunk, elmentünk kértúnk egy időpontot, mondván bacca meg, megtartjuk 2 tanuval. Végül a 2 napu, párjaik, egy fotós és egy barátnőm a fiunk miatt lett beszervezve. A saját anyám se, akivel am jóban vagyunk.

Anyós megtudta. Beallított az esküvőre és patáriát rendezett. Hazavágva a mi napunkat.

Emlékezetes lett, az biztos. De nem a jó miatt.

dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
92%
Két tanús esküvőnk volt,fekete nadrág+fehér ingben, gyűrűnk sincs,konkrétan egy fillért sem költöttünk rá. Mégis, 10 éve férj és feleség vagyunk, nagyobb lakást vettünk, gyerekeink vannak. Nagyon örülök, hogy nem okoztam stresszt meg jó sok pémz kidobását magunknak...
dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!