Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Màr tehetetlen vagyok, nem...

Màr tehetetlen vagyok, nem akarok hazamenni, nem akarom làtni a pàromat sem. Van eselye igy a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Sajnos ugy alakult,hogy ki nem állhatom az anyosomat. Mindenbe beleszol, peldaul miert ilyen vilagos szinu a hajam,miert ez a munkahelyem,mennyit keresek, hogyan rendezzuk be a lakast stb.

2 evig turtem aztan szoltam a paromnak ez igy nem mehet tovabb,en nem birom. Eloszor nem is ertette ,azt gondolta feltekeny vagyok ,aztan lassan meg ertette. Semmi nem valtozott azota mondtam szepen beszejen vele de en nem akarom hallani,persze mar el is felejtette ezt. Az a baj,hogy a paromat is meg tudom erteni ha nem csinalja ugy ahogy akarja zsarolja. Ki akadok 1 hetig minden jo utana kezdodik minden elorol. Mar nem akarok hazajonni a munkabol, mikor itthon vagyok ideges vagyok allandoan vajon mikor fog csorogni a telefon. Nem birok az anyosommal egy legterbe lenni, ha mar csak a nevet meglatom ideges leszek. Meg akarok neki bocsajtani,el akarom felejteni uj lapot kezdeni de hiaba probalom nem megy , eroszakolom magamat ,hogy fogadjam el de nem tudom.



#kapcsolat #szenveddes
ápr. 27. 14:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
"Meg akarok neki bocsajtani,el akarom felejteni uj lapot kezdeni de hiaba probalom nem megy , eroszakolom magamat ,hogy fogadjam el de nem tudom." Inkább le kéne állítanod. Hogyhogy megbocsátani? Miért, bocsánatot kért? Akkor meg?
ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert nagyon szeretem a parom es vele akarok lenni. El akarok vonatkoztatni,kulon valasztani oket, csak siman el donteni,hogy nem erdekel. De nem tudom es annyira zavar,hogy nem tudom
ápr. 27. 14:30
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell vele egy légtérben lenned, miért kell vele beszélned, mivel tudja a párodat zsarolni?
ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellett ezt tűrni 2 évig?

Miért a párodnak szólsz? Az olyan helyzetet már nem lehet utólag kezelni. Gázul jön ki, hogy anyu, 3 hónapja beszóltál az Áginak a hajára, miért kellett?

Na ezt neked akkor és ott kell lereagálni amikor a nő mondja. Ne a párodtól várd utólag.

Védd meg magad. Állj ki magadért.

Mi a legrosszabb ami történhet? Max megharagszik és többet nem jön.

Rosszul kezeled ezt az egészet. Ha beszól a hajadra szólj vissza. Azt hiszi kis buta vagy akinek megkell mondani hogy rendezze be a házát.

Ha nem akarsz nem is kell vele találkozni.

Kivéve ha nála laksz.

Mondd, hogy nem nàla laksz.

ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem akarok konfliktust en nem akarom ot megbantani. Tudom,hogy a promnak mennyire fontos. De ugy erzem teljesen tonkretett, es mar ha ra gondolok gyulolet es harag van a fejembe.

Nem lakok nala.

ápr. 27. 14:59
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
De miért utálsz otthon lenni, ha anyós nem ott lakik? Mert mindig átmegy? Attól vagy ideges, hogy ő hív telefonon? Csökkentsd a találkozások számát. Mondd meg a ferjednek, hogy anyós ne jöjjön amnyiszor, te meg ne menjél hozzá egyaltalán. Telefont ne vedd neki fel.
ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha nem valaszolunk neki telefonon jonnek a zsarolo uzenetek,hogy o ezt meg azt csinalt ertunk
ápr. 27. 16:02
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát hadd jöjjenek az üzenetek. Elolvassátok, kitörlitek. Ha utána átjön, dörömböl az ajtón, akkor nem nyitjátok ki neki. Ha a férjed kinyitja, mert "mégiscsak az anyám", akkor elvonulsz, nem beszélgetsz vele.


De ha ilyen kis terrorista, fèrjed meg teszetosza, én a helyedben gondolkodnék a váláson, mert ez később rosszabb lesz. Ha jól értem, gyerek még nincs.

ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

"Eloszor nem is ertette ,azt gondolta feltekeny vagyok"

Kerdezo! A fiud amugy normalis? A kerdest sem ertem! Mar miert lennel TE FELTEKENY az o anyjara? Teljesen biztos, hogy a ven bolond szuggeralja ezt a pici fiaba. Amugy tipikus. :-/

Kuka az egesz bagazs. Mergezo anya a kolkevel, akit nem bir elengedni, pici fia nem tud levalni. Es jobb sose lesz, de rosszabb annal inkabb. Az ilyen anyos jogot fornal, beleugat mindenbe, mert annyira korlatolt, hogy nem birja felfogni, hogy se joga, se koze nincs hozza. ;-)

ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Kerdezo! No contact. Erzelmileg zsarol a ven bolond, mergezo figura es rettento kartekony. :-/
ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!