Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Màr tehetetlen vagyok, nem...

Màr tehetetlen vagyok, nem akarok hazamenni, nem akarom làtni a pàromat sem. Van eselye igy a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Sajnos ugy alakult,hogy ki nem állhatom az anyosomat. Mindenbe beleszol, peldaul miert ilyen vilagos szinu a hajam,miert ez a munkahelyem,mennyit keresek, hogyan rendezzuk be a lakast stb.

2 evig turtem aztan szoltam a paromnak ez igy nem mehet tovabb,en nem birom. Eloszor nem is ertette ,azt gondolta feltekeny vagyok ,aztan lassan meg ertette. Semmi nem valtozott azota mondtam szepen beszejen vele de en nem akarom hallani,persze mar el is felejtette ezt. Az a baj,hogy a paromat is meg tudom erteni ha nem csinalja ugy ahogy akarja zsarolja. Ki akadok 1 hetig minden jo utana kezdodik minden elorol. Mar nem akarok hazajonni a munkabol, mikor itthon vagyok ideges vagyok allandoan vajon mikor fog csorogni a telefon. Nem birok az anyosommal egy legterbe lenni, ha mar csak a nevet meglatom ideges leszek. Meg akarok neki bocsajtani,el akarom felejteni uj lapot kezdeni de hiaba probalom nem megy , eroszakolom magamat ,hogy fogadjam el de nem tudom.



#kapcsolat #szenveddes
ápr. 27. 14:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Cigók mi?

A faszi nem hozzád való!

Menekülj míg nincs gyerek!

ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%

#7: még mindig nem írod, hogy mivel zsarol.


Az nem zsarolás, ha valaki elvárja, hogy válaszoljanak az üzenetére. De igazából tök mindegy, a kérdésed alapján tökéletesen beleillesz ebbea családi idillbe...

ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez is egy olyan kérdés amiből pont a lényeg hiányzik. De mivel zsarol? Hogyan tudjunk így neked segíteni ha elmagyarázni sem tudod a dolgokat rendesen?
ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a helyzeten csak párod tudna javítani,ha ő nem akar akkor ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője,mert anyósod mindig mindenbe bele fog szólni te meg hagyod neki ,mert párod nem fog vitába szálni az anyával,


Csak így ilyen kapcsolatba ne szülj gyereket mert nem lesz jó vége ha már most ilyen anyósod.

ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Peldaul igy neznek ki az uzenetek : Megint nem valaszolsz? Nagyon szep! Adtam neked penzt,meg mennyi mindent vettem neked.

Vagy

Nekem ne irjal sms engem hivjal fel

ápr. 27. 20:02
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, addig dobd ki a faxba ezt az élettelen szarjancsit, amíg se házasság, se gyerek, mert addig még könnyű. Így is többet pazaroltálbel a kelleténél.
ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs így jövője a kapcsolatoknak, hagyd a fenébe. Vannak normális családok is, normális pasival, és normális anyjával, nem kell ilyeneknél leragadni.
ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A pasid életképtelen, hgoy nem állítja le az anyját? Amúgy megsúgom, ebből a kapcsolatból semmi nem lesz.
ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A féltékeny vagy sztorit az anyja beszélte bele a kisfiába, ezt hidd el. Bár én sosem laktam az anyósommal hála annak a jó istennek, de ő is egy igazi köpönyegforgató, mindenbe IS belepofázó, manipulatív, lelkiterrorista. Állandóan sumák módon piszkált a hátam mögött, éveken keresztül aljas módon a páromat ellenem fordította én meg idióták módjára tűrtem. 5 év után célba ért az aljassága és 1 hónapra szét is szedett minket. Csak ugye a karma mindig dolgozik és bánatára kibékültünk a párommal. Azt kell mondanom, hogy a karma túl jó munkát végzett, mert a párom ma már nem dől be az anyja olcsó és szánalmas trükkjeinek. Tehát tudom milyen arany asszonyok tudnak lenni az anyósok. Ha a párod továbbra sem tesz semmit, nem beszél az anyjával és nem állítja le akkor sajnos szerintem jobb lesz ha előbb-utóbb lelépsz. Ezt azért mondom, mert ha engedelmeskedik a muternak akkor neked sosem lesz boldog életed vele. Sajnálom a helyzeted, kitartás!
ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ilyen sms-sek miatt ijedtek meg a pároddal? Ebben nincs is semmi zsarolás. Ez egy agresszív hülyének az üzenete. Ignorálni kell, aztán majd elmaradoznak az üzenetei.

ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!