Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom anyukája sokszor mondoga...

Párom anyukája sokszor mondogatja, hogy jobb lenne nem is lenni és "felköti" magát. Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2 gyerek van férje meghalt. Nincsenek anyagi gondok annyi, hogy ő nem talál munkát. Sokszor mondogatja ezt olyankor is amikor én ott vagyok. Nekem nagyon rossz ezt hallani és ilyenkor úgy utálom, hogy ilyeneket mond a gyerekeinek akik viszont szeretik. Mit tudnék tenni?
2013. aug. 17. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Vélt figyelemhiány. Így próbálja kizsarolni a figyelmet, törődést.

Sajnos nem sokat tehettek, ha beszálltok a játszmába, csak eldurvul. Neki magának kellene más, kevésbé mérgező módszerrel figyelmet szereznie.

2013. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress neki munkát, viccen kívül. Sokan ilyenek lesznek ha meghal a párjuk és nincsenek lefoglalva- ilyenkor van idejük keseregni és nagyon depressziósak lehetnek. Ő sajnos így reagálja le a dolgot.
2013. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én keresek de nem találtunk eddig sajnos semmit.
2013. aug. 17. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor önkéntes munkát. Ha magánál szerencsétlenebb emberekkel találkozik, átértékeli a saját helyzetét.
2013. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozik!
2013. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Ez egyszerűen zsarnokoskodás. Ismerős. Anyám is ilyen volt. Képes volt tönkre tenni a gyerekei családi életét. Soha nem fogsz tudni a kedvébe járni.
2013. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Vigyél neki kötelet, aztán majd kiderül, hogy mennyire gondolja komolyan!

Szerintem ez csak egy érzelmi zsarolás a részéről, így akarja elérni, hogy ő legyen a központban...

2013. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A családnak kéne orvoshoz vinni...
2013. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!