Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóshoz vissza, vagy keressün...

Anyóshoz vissza, vagy keressünk albérletet?

Figyelt kérdés

NEm akarom hosszasan mesélni, hogy miért nem akarok anyóshoz visszamenni, szerintem sokan megértenek, a drága sógornő és sógor is tett róla akik a szomszédban laknak...de rendesen.

Én hazajöttem anyuékhoz, keressünk albérletet vagy mit csináljunk, én tanulok csak az ő fizuja van...szülők segítenének.

Nagyon hálás lennék ha valaki aki okosabb mint én segítene, mert tanácstalanok vagyunk.


2013. okt. 30. 15:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%

# 7/9


Teljesen egyetértek.

2013. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
60%

Az anyós a házastárs anyja. Tehát neked ilyened nincs.


Ha házasságot terveztek és a szülők szívesen segítenek és meg is tehetik, akkor menjetek albérletbe.


Nem értem, hogy egyeseknek mi abban a felháborító, ha egy szülő segíti a gyerekét anyagilag is, ha megteheti.

2013. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%

Az,hogy segítenek vagy arra alapozunk azért nem ugyan az.

Persze segítsenek, csak van egy pont amikor már egy gyereknek is illik nemet mondani. Azért egy albérlet plusz megélhetés ha nem is feleznének mindent akkor is a szülőknek minimum havi 60-70 ezreskiadás lenne alsó hangon. Ezt ha önálló felnőtt ember akarok lenni baromi ciki kihasználni.

2013. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
12-es: Senki nem háborodott fel azon, hogy egy szülő segíti a gyerekét.
2013. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%

ha van rá lehetőséged menjetek albérletbe. De csak akkor ha biztos, hogy ki tudjátok fizetni a bérleti díjat, a rezsit, és jut ennivalóra is. Az sem baj szerintem ha szülői segítséggel.


Mi így laktunk albérletben, hogy nagyon kevés pénzből tudtunk gazdálkodni két évig. Szórakozásra, új dolgokra nagyon kevés jutott. Viszont nagyon boldogok voltunk és az volt a lényeg, hogy együtt legyünk.


Azóta diplománk van és mindkettőnkenk jó munkája. Vettünk egy saját igaz picike lakást (tény, hogy nagymamám után örököltem pénzt, anélkül még a banké lenne a lakás és fizethetnénk a tőrlesztőrészletet) és pótoljuk azt ami kimaradt. Sokat utazunk, járunk színházba, moziba, étterembe amihez kedvünk van.

2013. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
én nem költöznék úgy össze senkivel, hogy nincs önálló keresetem. Szerintem semmi értelme. A szülőket terhelitek, holott ezt nektek kéne megoldani.
2013. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
71%
Semmiképpen ne menjetek vissza az ,Anyóshoz,!Teljesen megértem a problémád,én is voltam már ilyen helyzetben!Ha albérletbe mentek,nem lesz egyszerű az élet,mint ahogy azt az előttem szólók is leírták,de legalább kipróbálhatnátok milyen az önállóság.Talán egymást is jobban megismernétek,és ha nem működik a dolog,akkor biztosan hazaköltözhetnél a szüleidhez megint.Az eddigi tapasztalataim alapján azt kell,hogy mondjam,nem egészséges egy fedél alatt lakni a szülőkkel,anyóssal.Lehet ,hogy átmenetileg megoldás,de hosszútávon semmiképpen sem ajánlom nektek!Kívánom,hogy sikerüljön jól döntenetek!
2013. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, a kettő közül az albérlet tűnik jobb alternatívának, még ha segítséggel-kompromisszumokkal, esetenként zsíros kenyérrel is.
2013. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%
Eleve butaság volt becuccolnod "anyósékhoz" pláne jövedelem nélkül, no de azok után, hogy nagy garral kiköltöztél, nem mondod komolyan, hogy valaha is lenne képed visszaköltözni..?
2013. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
85%
Engem nagyon zavarna, ha a paromnak kene a minimalis fizetesebol eltartania es meg a lakhatasomat is finansziroznia, igy en nem koltoznek addig, mig nem dolgozom. Ebben a helyzetben vagyok egyebkent.
2013. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!