Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóshoz vissza, vagy keressün...

Anyóshoz vissza, vagy keressünk albérletet?

Figyelt kérdés

NEm akarom hosszasan mesélni, hogy miért nem akarok anyóshoz visszamenni, szerintem sokan megértenek, a drága sógornő és sógor is tett róla akik a szomszédban laknak...de rendesen.

Én hazajöttem anyuékhoz, keressünk albérletet vagy mit csináljunk, én tanulok csak az ő fizuja van...szülők segítenének.

Nagyon hálás lennék ha valaki aki okosabb mint én segítene, mert tanácstalanok vagyunk.


2013. okt. 30. 15:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
én sem költöznék úgy össze senkivel, hogy nincs önálló jövedelmem... ha a párod vállalja, hogy eltart, akkor menjetek albérletbe!
2013. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

110 nem akkora pénz abból a rezsi meg valami kaja jön ki

aztán ülnétek otthon és néznétek egymást és kitörne a balhé a pénz miatt, csak kikészülnétek idegileg.

2013. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elég sokfélék. Csak egy pár cuccomat hoztam el reggelről. Apósom rendes még kérdezte is hogy azért mert sógorék hülyék én ne menjek el. Nagyon sok mindent csináltam én ott, sőt, anyósom munkanélküli és semmit nem takarít. Mindig én suli után. Amúgy nem csak egy sulim van szóval nem tudok diákmunkára elmenni. Június körül végzek. Lehet azt mondjátok hogy ki lehet bírni még fél évig stb. de nem lehet. Csak az érti meg aki lakott ott. Kedves párom testvére (írom így, tudom hogy nem aanyós, sógor sb még de én így szoktam hívni őket ált.)azt mondta hogy én húzom szét a családot, gonosz irigy stb vagyok. Ebből egy kicsi sem igaz. Ezt mindenki tudja. Anyósom meg védi sógorékat mivel van egy unokája. Ezer dolgot lehetne leírni hogy mi történt itt de felesleges meg nem is akarok belefolyni. Van egy kis ház, bár nem a legjobb környék, de ingyen vagy szinte ingyen lenne a rezsi mivel rokoné a ház és nem használják. Csak egy szobás de én nem bánnám. Autóznunk se kéne mert közel van a suli, a munka. Én nem bánom ha krumplifőzeléken kell élnünk egy évig csak végre legyünk kettesben, normális életet élve. Van egy vállalkozása a páromnak, mint már mondtam ebból nyáron van pénz, de ha a feltételek adottak 3 milla is bejöhet. A szülők nem gazdagok de megtehetik hogy segítsenek nekünk. Arra gondoltam hogy az esküvőt áttesszük pár év múlva amikor egyenesbe lennénk....jövő ilyenkor elvileg én már kereső ember leszek, akkor elmehetnénk egy kicsit jobba.

Vagy szerintetek ez hülyeség? Maradjak a seggemen?

2013. okt. 30. 18:50
 24/27 A kérdező kommentje:
Bocsi nem a rezsi lenne ingyen hanem maga a ház.
2013. okt. 30. 19:00
 25/27 anonim ***** válasza:
Már tettél fel kérdést igaz? Párod nem akar menni, mert ott a nagy ház a kerttel meg a méhek is ott vannak.
2013. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
A helyzet megoldódott. A barátnõm felajánlotta az albèrletèt....ingyen. Egy ideig elleszünk. puszi mkinek
2013. okt. 30. 21:35
 27/27 anonim ***** válasza:
Szuper! Örülök, hogy alakultok! Drukkolok, hogy minden rendben menjen
2013. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!