Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik nincsenek jó viszonyban...

Akik nincsenek jó viszonyban az anyósukkal, náluk hogyan zajlanak a kötelező családi események, ahol muszáj jelen lenni? Inkább ti mentek oda, vagy anyós jön hozzátok? Beszélgettek vele ilyenkor, vagy mit csináltok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

3as vagyok, nálunk is van egy gyerkőc. Másfél éves, de egy kezemen megtudom számolni hogy hányszor talkozott vele. Amíg kicsi volt, mi nem tudtunk menni, mert 2 óra az út tömegközlekedéssel. Nincs autónk. Ő semmi pénzért nem jött volna, pedig mindig a sogórnőmmel jött, akinek van autója és 40 perc az út. A fiam első szülinapján ki is verte a balhét hogy mi az hogy mi nem megyünk el hozzá hogy felköszönthesse az unokát, mi nem tiszteljük meg ezzel. Teszem hozzá, a fiam nyár közepén született, egy 2 órás tömegközlekedés, gyerekkel, 4 átszállással, 40 fok melegben nem épp egy leányálom a 40 perces kocsikázással szemben. Na én azóta nem kedvelem őt. Felajánlottuk hogy ki fizetjük a benzint is, de ez sem volt jó. Ekkor közölte anyósom hogy tojik ránk, nem kell kimenni, ők akkor is megtartják és megünneplik a fiam szülinapját.(?!)


A legjobb hogy amikor találkoznak, a fiam úgy kerüli mint a tüzet. :D Vicces, mert soha nem tett ellene semmit az anyós, hisz még kicsi, nem lehet senki ellen nevelni, és mégis... nem véletlen. Én azt mondom, nem véletlen. :)

2014. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jobb távolról szeretni, egymást mint közelről gyűlölni!...
2014. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!