Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósomtól ne is várjak...

Az anyósomtól ne is várjak köszönetet semmiért?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, már többször ott aludtunk egymásnál, most én voltam náluk, és a barátnőm megkért, hogy vágjak már egy kis fát a szüleinek, mert az öreg egész nap fuvarozik( bírom az apósomat, csak nem ő hordja a nadrágot náluk)


Mondom megcsinálom, jó fej leszek. Reggel 6után kicsivel felkeltem, találkoztam az apóssal, ő pont indult, de előre megköszönte és még ideadta a régi munkásruháját, hogy azt koszoljam inkább.


Először direkt csak fűrésszel vágtam a kisebb ágakat, hogy ne legyek annyira hangos. Majd ugye folytattam a műveletet baltával. Felaprítottam 6köbméter fát, eléggé elfáradtam. Csak párszor álltam meg cigizni, meg amikor barátnőm hozott ki nekem vizet.

Ott melóztam keményen délig, majd amikor bementem az anyós annyit nyögött oda, hogy elég büdös vagyok(utálja a cigit,de egyelőre nem teszem le miatta), meg lehettem volna halkabb is, mert biztosan felébresztettem a szomszédokat. Annyit nem köpött volna felém, hogy "Köszi". Úgy felidegesítettem magamat, hogy ebéd előtt eljöttem.. Ez mindig így lesz? Vagy majd elfogadnak?



2015. jún. 30. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Én annyit mondtam volna, hogy "szívesen, Juci néni", aztán többet a lábam be nem teszem arra a portára.
2015. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
A Feri mondja jól, viszlát és kösz a halakat.
2015. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Legközelebb annyit mondj csak válaszként, hogy "Szívesen". Ha normális ember, akkor észbe kap.


Én nem várom el a gyerekeim párjától, hogy beszálljanak segíteni fizikai munkába.

2015. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem arról van szó, h nem vagy szimpatikus az anyósnak. Nálunk is volt ilyen, h a barátom nagyon jófej, kedves volt meg minden, de valahogy anyuékkal mégsem találta meg aközös hangot.. Jelenlegi férjem szerencsére nem ebbe a kategóriába tartozik és még ha kenyerett vitt anyuékhoz (úgy, h megkérték, h legyen már olyan jófej, mert fogyóban volt nekik és ő pont a bolt előtt jött el) azt ők megköszönték.

Tehát szerintem alapszimpátia az ami esetedben nincs meg. Bár ez nagyon morbid, anyukám semmiféle fizikai munka után nem mondaná és mondta volna senkinek, h mennyire büdös, főleg, h neki volt megcsinálva.

2015. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azóta nem voltam náluk, még vagy 2hónapig nem is akarok. De lehet, hogy nem volt jó az első benyomásom, és azért nem kedvel.
2015. júl. 1. 14:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Humor : " lehettem volna halkabb ha meg sem csinálom pl" de nagyon szívesen.
2015. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!