Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennyire ritka, hogy valaki...

Mennyire ritka, hogy valaki ismerje mind a négy nagyszülőjét, vagy legalább 1 dédszülejét?

Figyelt kérdés
Én ismertem mind a 4 nagyszülőmet, és két dédszülőmet, ez ritkaságnak számít?
márc. 12. 14:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyre ritkább lesz, ahogy mindenki 40-50 évesen vállal gyereket.
márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Mind a 4 nagyszülőmet, és két dédit ismertem, mára már még szüleim sincsene
márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%
Én is ugyanígy: 4 nagyszülő, 2 dédszülő. De én 40 éves vagyok, az én gyerekkoromban még huszonévesen szültek a nők.
márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%
Négy nagyszülőt ismertem, dedszulot nem. A gyerekem 2 dedszulot, egy nagyszülőt.
márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
Mind a 4 nagyszülőt ismertem, de csak 1 dédszülőt, a többiek fiatalon haltak meg (mondjuk mamám is csak 56 volt amikor váratlanul meghalt)
márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
Én pl. csak az anyai nagyszüleimet ismertem, nem, hogy akár egy dédit. Legtöbb ismerősöm általában ismeri mindkét ágról a nagyszülőket, vagy legalább egyet közülük.
márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Katona Dius ***** válasza:
89%
Én mind a 4 nagyszülőt ismertem, és az egyik dédszülőt is. A dédi 21 éves koromban halt meg, az egyik mamám 25 éves koromban. Nagypapám tavaly. Még egy mamám és egy papám él. 31 éves vagyok.
márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%

Az en fiam ismerte 2 papajat , 2 mamajat, 3 dedimamajat és egy ükmama-papa párost is.

Sajnos az egyik mamaja es az ükpapája már meghalt.

De nalunk mindket oldalrol fiatalon lettek szulok az emberek es mi is fiatalon szultunk. Mindenki 25 eves kor alatt.

márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
46%
Mind a 4 nagyszülőmet ismertem, és 4 dédszülőt is.
márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
Régen általános volt, de a gyerekvállalási kor kitolódott, úgyhogy egyre ritkább lesz. Én ismertem az összes nagyszülőm, és öt dédszülőm, a gyerekeim már csak három nagyszülőt, és két dédszülőt sajnos. De van üdítő példa is, unokatesómat még dajkálta az üki is :-) igaz neki a nagymamája is 54 évesen már hét unokával büszkélkedik.
márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!