Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Logikus ha haragszik rám a rokon?

Logikus ha haragszik rám a rokon?

Figyelt kérdés
Apám unokatestvérei és rokonai, pl apám apjának a testvérei haragszanak rám, mert nem tartom évek óta apámmal a kapcsolatot. Szerinted van közük hozzá? Azért nem tartom vele a kapcsolatot mert mindig anyámat szidja és az anyai nagyimat. Egyébként gyerekként gyerektartást se fizetett nekem mikor elváltak 12 éves voltam semmit se adott nekem azóta. Most 24 vagyok..F
ápr. 24. 06:26
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nincs közük hozzá, nem is kell velük foglalkozni..
ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, logikus, hogy haragszanak rád, hiszen nem tartod a kapcsolatot azzal, akit ők szeretnek. Es? Mi a probléma? Nyilván velük se tartod a kapcsolatot, nem mindegy hogy haragszanak e rad? Te is haragszol mindegyikre.
ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen logikus, hiszen az ő rokonai, őt támogatják, plusz az ő verzióját ismerik a történtekből.
ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Logikus, mert nyilván az ő rokonuk, őt védik.

De az is logikus, hogy te nem akarod tartani a kapcsolatot.

Ne foglalkozz velük.

ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Logikus, mert apád az ő rokonuk. Ettől függetlenül nem kell tartani vele a kapcsolatot, de a "jóindulatú" rokonokkal sem, ne is foglalkozz velük. (Az ilyenek még azt is megérdemelnék, hogy a temetésükön nevess egy jót.)
ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Mondhatni rám is haragudtak emiatt, pedig tudták jól, milyen ember az apám.
ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek is a rokonuk. Apucira mégsem haragudtak, hogy nem foglalkozik a gyerekkel rendesen...
ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Mintha mér olvastam volna ilyen kérdést azzal megspékelve, hogy az utcán beszólogatnak.
ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért zavar téged ha a soha nem látott rokonok haragszanak rád mert apáddal nem állsz szóba. Felnőtt vagy és vannak saját döntéseid. Éld az életedet és ne foglalkozz a rokonokkal!
ápr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!