Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem szereti eléggé a...

Miért nem szereti eléggé a kislányunkat a saját apja?

Figyelt kérdés
Sírba tesz a párom. Olyan hűvös a 4 éves lányunkkal,hogy megszakad a szívem. Egyáltalán nem foglalkozik vele,nem tölti vele az idejét. Az elmúlt egy hónapban 1* játszott vele,bicikliztek fél órát. Tegnap este kérte a lányunk,hogy meséljen neki,és nem mondott mesét,beküldött engem a szobába.Heti 6 napot dolgozik,elhiszem,hogy fáradt,de napi fél órát kérek tőle,veszekszek vele,kérlelem,de nem változtat ezen az állapoton. Látok más apukákat,hogy bolondulnak a gyerekükért és majd' megőrülök,hogy az én tündéri kislányom miért nem tudja megérinteni az apja szívét. Pedig nagyon rendes ember,igazán szeretem,de fáj látnom,hogy elhidegülnek egymástól.Mit lehet tenni?
2011. okt. 19. 08:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Válj el és dolgozz te heti 6 napot.
2019. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!