Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van esélye, hogy megváltoztass...

Van esélye, hogy megváltoztassa a barátját?

Figyelt kérdés
Megismertem egy helyes lányt, akinek rossz a kapcsolata a barátjával, lassan két éve vannak együtt. A srác látja el otthol a munkálatokat a szüleinél, ezért sosincs úgy szabad ideje, mindig szalad hazafele mert "munka van" A lány úgy érzi nem tesz meg neki semmit,másokk is mondták neki, hogy ő később egy cseléd lesz neki csak. Szexet is ő kezdeményezi, a srác meg sem öleli, nyílvánosan nem csókolja meg, pedig ilyen vagány, flegmatikus, party arc féle ahogy mondják rá. Én azt mondtam neki, hogy a src az anyukája második férje, ő pedig majd csak a második anyja lesz neki ha összeházasodnak, előrébb nem fog tudni jutni vele, neki a családja fontosabb lesz mindig őnála. Szerintetek jót mondtam neki? Azt mondta, hogy amiket mondtam, az sok volt, időre van szüksége, így nem is találkozunk most mi sem, mert van mit feldolgoznia. Amúgy szakításon is gondolkodik, de nem akarja elhamarkodni. De szerintem a srác magától nem fog változni. Ritka mikor szaítani tud az ilyen a családjához ennyire kötődő ember. Vélemények?
2013. júl. 18. 09:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Rosszat mondasz a barátjára, csak hogy meg szerezd magadnak a lány...nagyon nem szép dolog!

Az a fiú meg csak egy dolgos srác, azzal nincs baj!

2013. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
dehogy is. Nem érted. Még sírt is ahogy mesélte. Most ha valamivel nem értesz egyet, akkor is azt mondanád, hogy ne törődjön vele? Dolgos a srác ez kétségtelen, de tudod hány kapcsolat és házasság ment már tönkre, mert a srác vagy a nő az anyjához és apjához jobban húzott? Én erre akarok célozni.
2013. júl. 18. 09:40
 3/22 A kérdező kommentje:
A dolgokat meg ő mesélte, én arra reagáltam neki. És el tudom képzelni milyen, mikor várnád, hogy a párodnak te legyél az első főleg ennyi évesen, nem pedig mindig az órát nézi és szalad, mert anyu és apu vár. Érted?
2013. júl. 18. 09:42
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg csak el akarod marni a szeretteit. Nagyon gáz vagy.
2013. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát ha választanom kéne, hogy egy kedves lány, aki szomorkodik egy kapcsolatban, hogy 1. Mondjam inkább neki azt, hogy ezt fogadja el, vagy 2. Ha nem változik változtasson, ne foglalkozzon vele, Amit amúgy ő is mondott, hogy szakít ha ez így megy tovább. Akkor én hüle lennék őt az elsőre buzdítani. Nekem senkk a srác, mire fel ne mondanám neki azt amit gondolok?
2013. júl. 18. 09:45
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Miért, hány évesek?

És az a gáz, hogy a lány neked beszéli ki a szexuális szokásaikat is!

2013. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

...vagány, flegmatikus, party arc féle ahogy mondják rá.....

Hát nagyon szép és kedves lány lehet.....és főleg megbízható, már ami a magánügyeket illeti!

2013. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
29 a srác a csaj 26 amúgy nem kibeszélte, nem szokott idegennek ilyetmondani, de én ilyen típus vagyok, én nekem sok mindent elmesélnek a nők. Én most ezt név nélkül kérdem tőletek, szóval nem adom ki végül is. Csak kíváncsi vagyok, mert itt a gyik-on több típus ember ír. De látom már támadásba is lendültetek. Nem rosszindulatból mondom neki a tanácsokat. De a szexre visszatérve. Neked nem lenne fura, hogy ha mint nő neked kéne mindig kezdeményezni?
2013. júl. 18. 09:48
 9/22 A kérdező kommentje:
7-es. Hát ha ilyen típusu a srác. Lenézi az embereket, ez nem is tetszik neki benne. Jómóduak amúgy, és tudjuk, hogy az ilyenek ilyen típusuak lesznek. Ő nem tudja milyen mikor nincs. Érted? A csaj viszont tudja, mert ők nem úgy éltek.
2013. júl. 18. 09:49
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a fura, hogy mint nő kibeszélem a szexuális szokásaimat a párommal egy idegen pasinak!

Max ha nagy lenne a probléma, egy barátnőnek...de annak sem nagyon!

2013. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!